Kozmela.com

NASCİTA OCEAN MAKYAJ FIRÇALARI

Nascita Ocean Makyaj Fırçaları

Nascita’nın en popüler makyaj fırça serilerinden bir tanesi olan Ocean Majyaj Fırçaları profesyonel bir deneyim sunan, sentetik kıllardan imal edilmiş ergonomik gövdeye sahip fırçalardan oluşan bir seridir. Seri içerisinde hem göz hem de yüz makyaj uygulamaları için fırça bulunuyor. Her fırça tasarlanırken kendi kullanım amacına yani hedefine yönelik özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca yine amaca yönelik kıl yapısına sahiptir. Sapların ortasındaki dairesel tasarım ise fırça kullanıcılarının daha rahat etmesi amacıyla düşünülmüştür.

Fırça seti metalik yapısı ile hayli şık bir görüntü oluşturmaktadır. Serideki fırçaların numaraları ise saplarında yazılmıştır. Bu seri tüm makyaj ihtiyacını karşılamaya yardımcı fırçalardan oluşmaktadır. Bu sebeple seri içerisindeki fırçalar tercih edildiği takdirde profesyonel bir makyaj deneyimi yaşamak mümkün olabilmektedir.

Seri içerisinde yer alan Nascita Ocean Serisi Oval Yapılı Allık Fırçası sık kıllarına rağmen oldukça yumuşaktır. Toz ürünlerin yüzün en dar alanlarına bile etkili bir şekilde dağılmasına yardımcı olmaktadır. Allık ve bronzlaştırıcı gibi ürünleri kusursuz bir şekilde cilde uygulamaya olanak sağlamaktadır. Doğal, sentetik kıl yapısı ciltte yumuşak bir his bırakmaktadır. Günlük makyajlarda, özel gün makyajlarında ve profesyonel uygulamalarda idealdir.

Bir diğer fırça olan Nascita Ocean Serisi Sivri Yapılı Far Fırçası sık kılları ile dikkat çekmektedir. Tasarım itibarı ile ince, kalem fırça da denilen bir çeşittir. Alt kirpik diplerine far uygulamada sorun yaşayanlar için oldukça işlevseldir. Nascita Ocean Serisi Kapatıcı Fırçası hem toz hem de likit bazlı uygulamalar için özel tasarım kullanışlı bir fırçadır. Özellikle göz pınarlarına kadar rahat bir uygulama yapmaya olanak sağlamaktadır. Oldukça yumuşak kıllara sahip olduğundan göz uygulamasında hiçbir şekilde rahatsızlık vermemektedir. Göz çevresindeki çizgileri ve kapatılmak istenen bölgeleri bu fırça sayesinde hızlı bir şekilde kapatmak mümkün olmaktadır.

Nascita Ocean Serisi Geniş Yapılı Kontür Fırçası özellikle yüzün kavisli bölgelerinde rahat bir kontür uygulaması için tasarlanmıştır. Yüz hatlarını şekillendirmeye ve öne çıkarmaya yardımcıdır. Hem likit hem de toz ürünler için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Doğal, sentetik yüksek kalite yumuşak kıl yapısına sahiptir. Günlük uygulamalarla beraber profesyonel uygulamalar için de son derece uygundur.

Nascita Ocean Fondöten Fırçası

Nascita Ocean Serisi Tampon Fondöten Fırçası sık ve yumuşak kıllara sahip bir fırçadır. Bu sayede kullanılan ürünü emme gibi bir durum da ortaya çıkartmamaktadır. Fondötenin yüze eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olmaktadır. Fondöten uygulaması yaparken en iyi sonucu almak için ise tampon hareketlerle ilerlemek gerekmektedir. Bu sayede ürünü de eşit bir şekilde yedirmek mümkündür. En sık kullanılan makyaj malzemelerinden bir tanesi olan fondöteni seri içerisindeki bu fırça ile kusursuz bir şekilde uygulamak mümkündür.

Nascita’nın bu birbirinden kullanışlı fırçalarını içeren Ocean Makyaj Fırça serisini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz fırçayı uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun