Kozmela.com

NASCİTA PEMBE MAKYAJ FIRÇALARI

Pembe Makyaj Fırçaları listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Pembe Makyaj Fırçaları

Makyaj fırçaları kusursuz bir makyaja imza atmak için gerekli malzemelerdir. Çok fazla sayıda çeşidi olan makyaj fırçaları eğer hedefe yönelik doğru bir şekilde seçilir ve doğru bir uygulama yapılırsa cilt üzerinde arzu edilen görünümü ortaya çıkarabilir. Makyaj malzemeleri konusunda zengin ürün çeşitleri ile kadınların favori markalarından bir tanesi olan Nascita, makyaj fırçaları konusunda da iddialı markalardan bir tanesidir. Her tarza uygun, kullanım kolaylığı sağlayan Nascita makyaj fırçaları ister tekli halde ister set halinde alınabiliyor.

Nascita makyaj fırça çeşitleri içerisinde yer alan pembe makyaj fırçaları hoş görünümleri, sık, yumuşak kılları ve kolay uygulama sağlayan ergonomik yapısı ile kadınların favorisi olmaktadır. Nascita pembe makyaj fırçaları içerisinde bir makyaj uygulamasında ihtiyaç duyulabilecek hemen hemen tüm fırçalar yer almaktadır. Seri içerisinde; fondöten fırçası, kapatıcı fırça, pudra fırçası gibi ten makyajı için son derece kullanışlı kaliteli ürünler yer almaktadır.

Seri içerisinde yer alan fondöten fırça çeşitleri uzun, oval ve yassı şeklindedir. Likit ürünleri cilde homojen bir şekilde dağıtmaya yardımcıdır. Bu fırça çeşidinin en önemli özelliklerinden bir tanesi uygulama esnasında hiçbir şekilde fırça izi bırakmamasıdır. Eşit bir görünüm sağlarken yüksek kapatıcılık sağlamaya da katkı sağlar. Fondöten fırçasının kıllarının yumuşak olması fondötenin daha rahat uygulanabilmesi açısından önemlidir. Toz, sıkıştırılmış allık ya da bronzlaştırıcı kullanımlarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Diğer önemli uygulamalardan bir tanesi kapatma işlemidir. Nascita pembe kapatıcı fırçalar göz çevresinin etkili bir şekilde kapanmasına yardımcı olmaktadır. Nazikçe, tampon hareketlerle uygulama yapıldığında arzu edilen görünümü yakalamak mümkün olmaktadır. Yassı ve oval bir yapıya sahip olan kapatıcı fırçası göz çevresine uygulama yapma adına oldukça kullanışlıdır. Krem dokusundaki ürünleri arzu edilen yoğunlukta rahat bir şekilde sürmeye olanak sağlamaktadır. 

Bir diğer kullanışlı, seri içerisinde öne çıkan fırça da pudra fırçasıdır. Geniş yapılı ve uzun kıllı pudra fırça modelleri toz ürünleri cilde fevkalade bir şekilde uygulamaya yardımcıdır. Kıllarının uzun olması pudrayı iyi bir şekilde tutmaya yardımcı olur. Bu sayede pudrayı homojen bir şekilde cilde dağıtmak mümkün olabilmektedir. Porselen makyaj denilen stili bu fırça sayesinde cilde rahatlıkla uygulamak mümkün olabilmektedir. 

Nascita’nın pembe renklerden oluşan bu kullanışlı fırça serisi ile sıkıştırılmış pudra, bronzer, aydınlatıcı ve allık uygulamalarını kolay bir şekilde yapmak mümkündür. Nascita’nın özel üretim serisi olan pembe makyaj fırçalarının tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz makyaj fırçasını Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun