Kozmela.com

NASCİTA PRO MAKYAJ FIRÇA SERİSİ

Pro Makyaj Fırçası listesinde 16 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Pro Makyaj Fırça Serisi

Makyaj uygulamalarında kullanılan fırçalar özellikle makyajında detaya önem veren kadınlar için oldukça önemlidir. Farklı marka ve çeşitlerde amaca yönelik makyaj fırçaları bulunsa da genellikle kullanım ve zevke göre tercihler değişmektedir. Makyaj fırçaları söz konusu olduğunda her bir uygulamaya özel tasarladığı fırçalar ile adından söz ettiren Nascita farklı seriler ile kadınların bu konudaki isteklerine cevap vermektedir. Nascita makyaj fırça serileri içerisinde bulunan Pro Makyaj Fırça çeşitleri ise makyaj için gerekli tüm fırçaları içerisinde toplamaktadır.

Pro Makyaj Fırçası serisindeki fırçaların en büyük özelliklerinden bir tanesi metal gümüş renginde bir gövdeye ve tahta saplara sahip olmasıdır. Yüz fırçalarının uzun bir tasarımla üretilmiş olması ise profesyonel makyaj sanatçılarının da kullanımına uygun olması adınadır. Yumuşak ancak dayanıklı kıllara sahip olan Pro Makyaj Fırçası serisindeki fırçalar etkili bir makyaj uygulaması için tüm ihtiyacı karşılayabilmektedir. Seride göz ve yüz için tasarlanmış birbirinden kullanışlı fırça çeşitleri yer almaktadır.

Nascita Pro Kapatıcı Fırçası

Kapatıcı fırçalar yüzde ince çizgileri ya da görünmesi istenmeyen bölgeleri kapamaya yardımcıdır. Uygulanacak kapatıcının yanı sıra kullanılacak fırçanın da bu anlamda kalitesi olması gerekmektedir. Nascita Pro Makyaj Fırçası serisi içerisinde yer alan kapatıcı fırça özellikle likit yapıdaki kapatıcı uygulamaları için idealdir. Sentetik kılları sayesinde cilt üzerinde oldukça pratik bir uygulama imkânı sunmaktadır. Göz bölgesi ile yüzün diğer bölgelerinde ortaya çıkmış olan ton eşitsizliklerini en aza indirmeye yardımcı olur. Ciltte pürüzsüz, hoş bir görünüm bırakma adına etkili fırçalardan bir tanesidir.

Nascita Pro Far Karıştırma Fırçası

İyi bir makyaj ancak gözlerden belli olmaktadır. Karıştırma fırçası ile göz farını harmanlamak ve dağıtmak mümkündür. Geniş yapılı bir fırça olduğu için kullanımı da son derece pratik olmaktadır. Aynı zamanda arzu edildiği takdirde yüz bölgesinde aydınlatıcı uygulamasında da kullanılabilmektedir. Toz yapıdaki ürünleri karıştırmak için idealdir. Göz farını eşit bir şekilde dağıtırken yumuşak kıl yapısı sayesinde hiçbir şekilde rahatsızlık hissi vermemektedir.

Nascita Pro Gölgelendirme Fırçası

Seri içerisinde yer alan kullanışlı fırçalardan bir tanesi de gölgelendirme fırçasıdır. Göz makyajında gölgelendirme yapmaya yardımcı olan fırça daha derin ve etkileyici bakışlar ortaya çıkarabilmektedir. Yapı itibarı ile yoğun ve sık kılları mevcuttur. Geniş bir yapıda olduğu için ise göz kapağında rahat ve kusursuz bir uygulama sağlamaya yardımcıdır. Hem kremsi hem de toz göz farları için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Nascita Pro Kabuki Fondöten Fırçası

Ten makyajı yaparken kullanılabilecek BB krem, fondöten gibi ürünleri düzgün bir şekilde yaymaya ve ciltte kusursuz bir görünüm sağlamaya yardımcı fırçadır. Fondöteni cilde eşit bir şekilde yayarak pürüzsüz bir görünüm sağlamaya katkı sağlar. Kremsi, toz ve likit ürünler ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kısa, yumuşak ve yoğun kıl yapısı mevcuttur. Bu sayede fondöteni hızla ve eşit bir şekilde dağıtmaya imkân sağlamaktadır. Uygun miktarda kullanılacak ürün ile ciltte pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlamak mümkün olabilmektedir.

Nascita Pro Makyaj Fırçası Seti içerisindeki tüm fırça çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz fırçayı ister tekli, ister set şeklinde anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun