Kozmela.com

NASCİTA PRO TOUCH MAKYAJ FIRÇALARI

Pro Touch Makyaj Fırçaları listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Pro Touch Makyaj Fırçaları

Makyaj malzemeleri denildiği zaman kalitesi ve ürün çeşitliliği ile önde gelen markalardan bir tanesi olan Nascita, yıllardır kadınların bu konudaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Makyaj uygulaması için en doğru makyaj fırçalarını kullanmak gerekir. Nascita makyaj fırça serileri kadınların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmakta ve kusursuz bir makyaj uygulaması adına yardımcı olmaktadır. Nascita markasının özel serilerinden bir tanesi olan Pro Touch, içerisinde ten makyajının tüm adımları için gerekli fırçalara yer vermektedir.

Nascita Pro Touch makyaj fırça seri içerisinde; allık fırçası, kontür fırçası, kapatıcı fırçası, pudra fırçası, fondöten fırçası, göz fırça seti gibi ten ve göz makyajında ihtiyacı karşılayacak ürünler bulunuyor.

Seri içerisinde yer alan allık fırçası elmacık kemiklerine canlılık kazandırmakla beraber makyajı daha belirgin hale getirmektedir. Son derece yumuşak kılları kolay bir uygulama sağlamaya yardımcıdır. Açılı yapısı allığın çok kolay bir şekilde dağılmasına da olanak sağlıyor. Hem toz hem de sıkıştırılmış ürünlerin cilde iyi bir şekilde yedirilmesi ve göz alıcı bir görünüm elde etme açısından Pro Touch allık fırçaları oldukça idealdir.

Geniş yapılı kontür fırçası ise toz, krem ve likit ürünleri uygulamada yardımcıdır. Düz, dörtgen bir yapıya sahiptir ve bu sayede gölge yapı oluşturmaktadır. Yüz hatlarının belirginleşmesine yardımcıdır. Hem açılı hem de sık kıllara sahip olduğundan ürünü hem iyi karıştırmak hem de etkili bir şekilde yaymak mümkün olmaktadır. Bu fırça sayesinde hem kontür uygulamasından hem de allıktan arzu edilen verim sağlanabilmektedir.

Seri içerisinde öne çıkan bir diğer kullanışlı fırça da Nascita Kapatıcı Fırçasıdır. Özellikle nazik, hassas ciltlere özel yumuşak bir kıl yapısı bulunmaktadır. Hem likit hem de toz bazlı ürünlerin cilde homojen bir şekilde dağıtılmasına ve cildi etkili bir şekilde kapatmasına yardımcıdır. Yüz bölgesindeki ton eşitsizliklerini gidererek eşit ve aydınlık bir görünüm sağlamaya katkı sağlamaktadır. Sentetik kılları sayesinde hem sağlıklı hem de uzun ömürlüdür.

Nascita Düz Yapılı Pudra Fırçası, toz ürünleri başarılı bir şekilde cilde yaymaya yardımcıdır. Kılları pudrayı en iyi şekilde tutar ve cilde etkili bir şekilde yaymaya olanak sağlar. Özellikle dengeli bir pudra uygulaması için idealdir. Yumuşak sentetik kılları ve ergonomik gövdesi ile pratik bir kullanım sağlamaya yardımcı olur.

Nascita 5’li Fırça Seti

Göz makyajı uygulamaları için seride Nascita Bamboo Göz Fırça Seti yer almaktadır. Bu set, göz makyajı uygulamasında ihtiyaç duyulan tüm fırçaları içermektedir. Sivri yapılı far fırçası, far karıştırma fırçası, açılı eyeliner fırçası, açılı far fırçası gibi makyajı tamamlamaya yardımcı tüm ürünler set halinde sunulmaktadır. Göz makyajını hem daha belirgin hem de çarpıcı bir hale getirmek için tüm gerekli fırçalar bir araya getirilmiştir. Özel tasarlanmış bambu sapları kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Etkili bir göz makyajı adına her fırça seri içerisinde düşünülmüştür.

Nascita serileri içerisinde yer alan Pro Touch Makyaj Fırçalarını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve seri içerisinde dilediğiniz ürünü hızlı kargo avantajı ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun