Kozmela.com

NASCİTA STİLETTO MAKYAJ FIRÇALARI

Stiletto Makyaj Fırçaları listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Stiletto Makyaj Fırçaları

Nascita’nın farklı tasarımlarla sunduğu makyaj fırça serileri pek çok kadının gönlünde ayrı yere sahiptir. Her fırçanın uygulama açısından bir görevi vardır ve tasarımı olsun kılları olsun bu göreve hizmet etmesi amacıyla özel olarak düşünülerek üretilmiştir. Makyaj fırçaları konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nascita’nın Stiletto Makyaj Fırça serisi de tıpkı diğer serilerinde olduğu gibi kusursuz bir ten makyajı için en ince detay düşünülerek tasarlanmıştır.

Seri içerisinde fırçaların tasarımları diğerlerine göre biraz daha farklı ve göz alıcıdır. Geometrik köşelerle tasarlanmış olan bu fırçalar gold rengi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Sap kısımlarının sert plastikten yapılmış olması fırçaların daha uzun ömürlü olması adına büyük bir artı oluyor. Islandıkları takdirde hiçbir şekilde şişme gibi problemler söz konusu olmuyor.

Seri içerisinde yer alan yumuşak kıllı pudra fırçası uca doğru incelen bir yapıya sahip. Bu sayede ise yüz bölgesinde en dip köşelere bile rahat bir uygulama gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Bir diğer fırça olan allık fırçası hem seyrek hem de ince kıllara sahip. Bu sayede toz ürünler uygulanırken büyük kolaylık sağlayabiliyor. Aydınlatıcı uygulamalarında ise oldukça memnuniyet verici sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Açılı Kontür Fırçası elmacık kemiği ve çevresinde rahat bir uygulama yapmaya olanak sağlıyor.

Nascita Concealer Fırçası

Bir diğer fırça olan Nascita Stiletto Serisi Uzun Yapılı Kapatıcı Fırçası baz olarak da kullanılabilen çok yönlü bir fırçadır. Yumuşak ve yüksek kalitede sentetik kıllara sahiptir. BB krem, krem ve likit fondöten uygulamalarında oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yüz çevresinde ulaşılması güç bölgelere ve diplere ulaşmaya olanak sağlıyor ve cilde eşit bir şekilde dağıtmaya yardımcı oluyor. Böylelikle ortaya kusursuz bir görünüm çıkmış oluyor.

Allık ve Pudra Fırçası ise yüz tonunu dengeleme adına oldukça kullanışlıdır. Pudra fırçası ile pudrayı cilde homojen bir şekilde dağıtmak mümkün olmaktadır. Bu kullanışlı pudra fırçası ile ten makyajını sabitlemek oldukça kolaydır. Ciltte parlamayan, mat bir görünüm elde etme adına kullanılmaktadır. Pek çok pudra çeşidi bulunmaktadır. Renkli, sıkıştırılmış, toz ve high definiton diye tabir edilen HD pudraların eşit bir şekilde uygulanmasında etkilidir.

Nascita Stiletto Aydınlatıcı Fırçası

Toz, sıkıştırılmış pudra, aydınlatıcı, bronzer gibi makyaj ürünlerini rahat bir şekilde uygulama adına seri içerisinde Nascita Stiletto Aydınlatıcı Fırçası yer almaktadır. Aydınlatıcı fırçalar yassıdır ve bu sayede cilt üzerinde kolay bir uygulama sağlarlar. Aydınlatıcı fırçaları ile yüz bölgesine derinlik katmak mümkün olmaktadır. Seri içerisinde yer alan aydınlatıcı fırçası yumuşak kılları ile ciltte oldukça pratik bir kullanım sağlar.

Nascita makyaj fırça serilerinden bir tanesi olan Stiletto Makyaj Fırçalarının tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve ihtiyacına en uygun makyaj fırçasını Türkiye’nin neresinde olursan ol tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsin!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun