Kozmela.com

Phytheol Kepek Karşıtı Saç Bakım Ürünleri

En çok karşılaşılan saç sorunlarından bir tanesi kepeklenmedir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda karşılaşılan bir saç problemi olan kepek gri ve beyaz cilt pullarının saç derisi ya da saç üzerinde görünmesi durumudur. Toplumun neredeyse %50’sinde kepek problemi görülmektedir. Kepek her ne kadar ciddi bir sağlık sorunu değilse ve kişiden kişiye bulaşmasa da estetik anlamda kişinin özgüvenini zedeleyen bir saç problemidir. Özellikle kişisel bakımına özne gösteren ve görünümünü önemseyen kişiler için kepek ciddi ve tedbir alınması gereken bir sorundur.

Kepek sorununa karşı pek çok markanın pek çok saç bakım ürünü bulunuyor. Phyto markası ise kepek sorununa doğal içeriklerle zenginleştirdiği saç bakım ürünleri ile çözüm sunuyor. İçeriği bitkisel özlerle formüle edilmiş olan bu saç bakım ürünleri hem kepek sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor hem de daha sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmada etkili oluyor.

Phyto Anti-Dandruff Purifying Shampoo

Phyto’nun kepek karşıtı serisi içerisinde yer alan bu şampuan özellikle yağlı saçlar için geliştirilmiştir. Saç ve saç derisini nazikçe temizlerken kepek görünümünü de en aza indirmeyi hedefler. Saçtaki yağ seviyesinin dengelenmesine yardımcı olur. Saçlara canlı ve yumuşak bir görünüm sağlar. Düzenli kullanımda yağ ve kepek problemini en aza indiren Phyto’nun bu doğal içerikli şampuanı ile saçlarda arzu edilen kepeksiz ve canlı görünümü sağlamaya da yardımcıdır.

Yağlı saç tipi için özel olarak geliştirilmiş şampuan saç derisindeki kepeklenmeyi azaltmayı destekler. Ayrıca saçlara canlılık ve parlaklık kazandırmada etkilidir. İçeriğinde kırlangıç otu ekstresi vardır ve bu bileşen saç derisinin yatışmasına ve etkili bir şekilde temizlenmesine destek verir. Kantaron Ekstersi ve Hindiba Ekstresi ise saçları yumuşatırken yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlarda ışıltılı, canlı bir görünüm bırakır. Düzenli kullanımda etkisini en kısa sürede göstermektedir. Yoğun yağlanma ve kepeklenme yaşayanlar için oldukça ideal bir şampuandır.

Phyto Phytosquam Intense Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Bakım Şampuanı

Şiddetli kepek ve kaçıntı sorunu yaşayanlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu bakım şampuanı doğal aktif içerikleri ile etkili bir sonuç sunuyor. Yüksek konsantrasyona sahip şampuan saçlardaki kepek sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olurken aynı zamanda saç ve saç derisine bakım sağlıyor. Kuru saç derisine doğrudan uygulanan bu şampuan su ile buluştuğu anda şampuana dönüşür. Kepeği arındırırken saç derisinde rahatlama sağlar. Saçı yumuşatır, saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur. Ayrıca saçların çok daha kolay şekil almasına olanak sağlar.

Kepeğe karşı etkisi ile bilinen Karabiber ve Guyana ağacının doğal kompleksine sahip olan bu şampuan saç derisinden kepeği söküp atmaya büyük katkı sağlar. Ayrıca içeriğindeki Japon Soforası ağacı saç derisinde yeniden kepek oluşumunun da önüne geçmeye yardımcı olur. Saç derisinin güçlenmesine katkı verir.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun