Kozmela.com

PHYTO ŞAMPUAN

Phyto Şampuan listesinde 24 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Phyto Şampuan

Doğru bir saç bakımı için en önemli adım doğru bir ürünü seçmektir. Saç tipleri birbirinden farklıdır. Saç derisi kuru, yağlı, karma ya da normal olabilir. Bunun yanında dökülme, kepeklenme gibi sorunlar da söz konusu olabilir. Bu anlamda saç tipi ve saç problemine uygun şekilde ürün seçilmesi gerekir. Phyto şampuan ise bitkisel içeriği ile parlak, hacimli ve sağlıklı saçlara kavuşmak mümkündür. Phyto şampuan çeşitleri içerisinde boyanmış saçların bakımı için, nemlendiren, hacim sağlayan ve saç kayıplarını önleyen ürünler yer almaktadır.

Phyto şampuan çeşitleri pek çok saç sorununun üstesinden gelme adına tercih edilmektedir. Uzmanların da sıklıkla tavsiye ettiği Phyto ile saçları hayal edilen forma getirmek mümkündür. Phyto markası altındaki ürünler silikon ve paraben içermez ve Phyto şampuan erkek tipi saç kaybı için, yağlı saçlar için, dönemsel saç kayıpları, boyalı saçlar, kuru saçlar gibi pek çok saç tipi ve problemine karşı geliştirilmiştir. Bu sebeple marka altında saç tipine uygun ürünü bulmak kolaydır. Şampuan çeşitleri arasında Phytokeratine, Phytocyane, Phytolium, Pyhtojoba, Phytocedrat, Phytopanama, Phytosquam, Phytovolume, Phyto Pytobaume Eclat Eclat Couleur, Phyto Gloss bulunuyor. Bunların her biri saç tipi ve problemine göre birbirinden ayrılmaktadır. 

Bu şampuan çeşitlerinden hangisinin seçileceğini bilmek için kişinin kendi saç tipini çok iyi tanıması gerekir. Cilt eğilimleri henüz çocuklarda belli olmazken ergenliğe girerken yavaş yavaş kendisini belli eder. Ergenlikten sonra kuru, yağlı ya da karma mı olduğu anlaşılabilir. Bu sayede hangi cilt bakım ürünü ya da şampuanının tercih edilmesi gerektiği de netleşir. Aile bireylerinin her birinin farklı saç tipi vardır. Bu sebeple rahatlıkla herkesin farklı bir ürün kullanması gerektiği de açıktır. Saç derisi ve saç tipi farklı olduğundan dolayısıyla saç bakımı da farklı olacaktır.

Örneğin kuru ya da yıpranmış saçlar söz konusu ise Phytokeratine Extreme Exceptional Şampuan tercih edilebilir. Bu şampuan saçların kolay taranmasını sağlarken saçı güçlendiren de bir etki sunar. İçeriği shea yağı, keratin gibi bileşenlerle güçlendirilmiştir. Bu bileşenler saçın ihtiyaç duyduğu nemi de sağlamaktadır. Phytocyane Şampuan ise kadınlarda dönemsel saç kayıplarının önüne geçmede yardımcıdır. Stres, tiroid, hamilelik gibi durumlar saç kayıplarına neden olabilir. Bu şampuanın saç kayıplarını %85 oranında durduğu bilinmektedir.

Yine saç kayıplarının önüne geçmede etkili Phytolium Şampuan tercih edilebilirken kuru saçlardaki kopmaların önüne geçme adına jojoba özlerinden formüle edilen Pyhtojoba Şampuan kullanılabilmektedir. Eğer yağlı ve kepeklenmeye müsait bir saç söz konusu ise Phytocedrat Şampuan, ince telli ve hacimsiz saçlar için Phytovolume Şampuan, boyalı ve işlem görmüş saçlar için Phyto Pytobaume Eclat Eclat Couleur tercih edilebilir.

Kısacası saç bakım ürünleri arasında etkili sonuçları ile adından söz ettiren Phtyto markası doğru saç bakımı yapmak isteyenler için pek çok farklı ürün geliştirmiştir. Bu seriden saç tipine uygun ürün seçildiği takdirde en kısa sürede sonuç almak mümkündür.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun