Kozmela.com

Phytojojoba Normal ve Kuru Saç Tipleri

Saçların sağlıklı bir görünüme kavuşabilmesi için ihtiyaç duyduğu nemin mutlaka sağlanması gerekir. Ancak önemli olan bu nemi sağlarken hangi ürünün tercih edileceğidir. İçeriğinde yoğun kimyasal bileşen bulunduran pek çok saç bakım ürünü saçı anlık olarak destekliyor ve arzu edilen bir görünüm sağlıyor olsa da uzun vadede saçlarda ciddi problemler ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle seçilecek ürünün içeriği ne denli doğal olur ise alınacak sonuç uzun vadede çok daha sağlıklı olacaktır.

Saç bakımda bitkisel özler ile formüle edilen Phyto ürünleri bu konuda etkili bir çözüm sunuyor. Kuru saçlar için nemlendirici, şampuan ve maskeden oluşan serisi ile insanların saçlarında arzu ettiği o doğal ve sağlıklı görünümü sağlamaya yardımcı oluyor.

Phyto Phytojoba Nemlendirici Şampuan

Kuru saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olması için geliştirilen bu şampuanın %95’i doğal ve bitkisel içeriklere sahiptir. İçeriğinde 500’den fazla aktif içerik bulunmaktadır. Bu doğal içerikli şampuan saçın sağlığı korumak ve güzelliğini ortaya çıkarmak adına etkilidir. Nemlendirme etkili zengin içeriği saçın canlanmasına ve arzu edilen parlaklığa kavuşmasına yardımcıdır. Bu bakım ile saç ayrıca esnek bir yapıya kavuşur.

Saça faydaları ile bilinen bitkisel jojoba yağı ile formüle edilmiş olan içeriği saçın doğasıyla kusursuz bir uyum yakalamaya yardımcıdır. Bu canlandırıcı yağ kuru saçın ihtiyaç duyduğu yoğun nemi en kısa sürede verir. İçeriğindeki mavikantaron ve ebegümeci özleri saçın yatışmasına katkı sağlar.

Phyto Phytojoba Yoğun Nemlendirici Maske

Seri içerisinde öne çıkan ve saça yoğun nem sağlamaya yardımcı bir diğer ürün Phyto Phytojoba Yoğun Nemlendirici Maskedir. Özellikle kuru saçları anında nemlendirmeye yardımcıdır. Saçları nemlendirirken aynı zamanda koruma sağlar. Bitkisel tohumlarla elde edilmiş olan jojoba yağı hem yumuşatıcı hem de koruyucu özelliği ile bilinmektedir. Maske saçta bu etkiyi en kısa sürede sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki buğday mikro proteinleri saçların uzun süre nemli kalmasına destek verir. Güney Afrika esansiyel tatlı portakal yağı ve melekotu tohumu ekstresi saça parlaklık kazandırmaya yardımcıdır.

Kremsi bir yapıya sahip olduğundan rahat uygulanır. Güzel kokusu saç tellerini sarar. Saçın koruyucu bariyerine destek verir. UV filtresi sayesinde saçı dış faktörlere karşı en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Düzenli kullanıldığı takdirde saça canlılık ve parlaklık sağlar. Ayrıca saçın istediğiniz şeklini almasına da imkân verir.

Phyto Phytojoba Moisturizing Bakım Jeli

Saçı yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olan bu bakım jeli içeriğindeki jojoba sütü sayesinde bu nemi hapseder. Jel yapısı saçın kolay bir şekilde şekil almasına olanak sağlar. Saçın ışıltılı görünmesine destek verir. Özellikle kuru saçlarda saçın gün boyu nemli ve parlak görünmesine katkı sağlar. Durulama gerektirmeyen bu bakım jeli bu anlamda oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Düzenli kullanımda etkisini en kısa sürede göstermektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun