Kozmela.com

PLANTUR 39

Plantur 39 markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Plantur 39

Alman merkezli bir aile şirketi olan Dr. Wolff; Alpecin, Alcina, Plantur, Karex, Bioniq® Repair-Toothpaste, Linola ve Vagisan gibi dünyanın en çok tanınan markalarının ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır. Yaklaşık 675 çalışanı bulunan firma kozmetik ve tıbbi departman olmak üzere iki ayrı kola sahiptir. Kozmetik kolda bulunan saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin yanı sırasaç boyaları, cilt bakım ürünleri ve diş bakım ürünleri geliştirmektedir. Plantur 39 da saç bakım ürünleri arasında üretim ve dağıtımını yaptığı markalardan bir tanesidir.   

Her saç tipi birbirinden farklı olmakla beraber her saç tipinin ihtiyacı da değişebilmektedir. Plantur 39 saç bakım ürünleri arasında özellikle güçsüzleşmiş ve canlılığını yitirmiş saçların ihtiyacını karşılamaya yardımcı ürünler bulunmaktadır. Saçlar pek çok nedene bağlı olarak canlılığını kaybedebilir. Çevresel faktörler, yanlış kozmetik ürün kullanımı, vitamin eksikliği, stres gibi nedenlerle kadınlarda hormonal değişimlere bağlı olarak saçlarda zayıflama ve beraberinde saç kayıpları görülebilir.

Plantur 39 markası altında ürünler 40 yaşın üzerindeki kişilerin zayıf ve ince telli saçlarını güçlendirmeye yardımcı özel formüle sahiptir. Özellikle kadınlarda menopoza olan süreçte östrojen hormonu saç köklerini korur. Ancak bu evreden sonra bu hormonun etkileri azalır ve saç tellerinde zayıflama söz konusu olmaya başlar. Hormonlar tarafından yeterince korunamayan saçlar zayıflar ve saç kayıpları ortaya çıkar. 

Belirli bir yaştan sonra yeterli derecede korunamayan saç kökleri ile saçlarda incelme ortaya çıkar. Erken saç kayıpları yaşanır ve hatta kafa derisi görünmeye başlar. Plantur 39 saç bakım ürünleri fito-kafein kompleksi içerir. Fito-kafein kompleksinin özelliği saç köklerini harekete geçirmesidir. Soya bitkisinde bulunan önemli bileşenler kadınlarda belirli bir yaşta çıkan menopoz semptomlarına karşı etkisini göstermektedir.

Çinko ve niasin tuzları saçların uzama sürecini destekler, saçları güçlendirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki tonik dışarıdan gelen olumsuz etkileri baskılamaya yardımcı olur ve saç derisinin güçlenmesine katkıda bulunur. Plantur 39 saç bakım ürünleri hızlı emilim özelliğindedir. Diğer şekillendirme ürünleri ile rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Zayıf ve ince telli saçlar için formüle edilmiş olan Plantur 39 hem şampuan hem de tonik ürünleri düzenli kullanımda etkisini en iyi şekilde gösterebilmektedir. Her ne sebeple olursa olsun saçları zayıflamış ve canlılığını yitirmiş kişiler Plantur 39’un etkili sonuçlarından memnun kalabilir.

Plantur 39 şampuan ve tonik ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilirsiniz. Kozmela, Plantur 39 şampuan ve tonik ürünlerini sizlere en uygun ödeme seçenekleri ve hızlı kargo avantajı ile sunmaktadır. Plantur 39 şampuan ve tonik ürünleri tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Plantur 39
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun