Filtrele

SAÇ MASKARASI

Saç Maskarası

Renkli ve eğlenceli saçlara kavuşmak  istiyorsanız Kozmela’nın sizlere sunmuş olduğu saç maskaralarını yakından inceleyebilirsiniz.

Oldukça pratik kullanıma sahip saç maskaraları kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu ürün grubu, zamanla saç diplerinde oluşan beyazları kapatmak için özel olarak geliştirilmiştir. Pratik kullanımı ile tüketicilerin beğenisini kazanan saç maskaralarının renk yelpazesi günümüzde oldukça geniştir.

Her yaşın ve her saç tipinin kullanabileceği renk çeşitleri ile anında etkileyici ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.  Saç maskarası renk çeşitleri arasında bulunan kahverengi ve siyah tonları saç diplerinde yer alan beyazları kapatmak için tercih edilirken; yeşil, pembe , mavi, turuncu gibi çarpıcı ve eğlenceli renkler de genç yaş grubunun ilgi odağı olmaktadır.

“Peki ya saç maskarası nasıl kullanılmalıdır?” diye soracak olursanız,  kuru saçlarınızda kapatmak istediğiniz bölgelere saç çıkış yönüne doğru fırça yardımıyla tarayarak uygulama yapmanız yeterli olacaktır. Çarpıcı renklere sahip olanların kullanımı ise, kuru saçların boy ve uç kısımlarına uygulanmaktadır.

Siz de tarzınıza en uygun saç maskarası renk çeşitlerinden dilediğinizi Kozmela’da bulabilir, online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz.
 

Saç Maskarası