Kozmela.com

VAN ALLEN COSMETİC

Van Allen Cosmetic markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Van Allen Cosmetic

Birbirinden zengin ürün çeşitleri ile Van Allen Kozmetik ilk olarak 2017 yılında üretimine başlamıştır. %100 yerli sermaye ile yola çıkan Van Allen insanlara kozmetik anlamda arzu ettikleri tüm ürünleri hızlı, uygun ve kolay şekilde sahip olmalarına olanak sağlayan bir firmadır. Sağladığı hizmetler Avrupa standartlarında olmakla beraber Türkiye’de bu alanda lider konuma gelmeyi amaç edinmiştir. Saç ve vücut ürünlerinde titiz bir çalışma sunan firma bu kaliteli ürünleri dünden bugüne insanlarla buluşturmaktadır.

Ürünlerinin tamamı bitkisel içerikli, yenilikçi, yoğun etkili ve zamana meydan okuyan ürünlerdir. Başta Time Back Serum – Renew Bakım Kremi olmak üzere sunduğu pek çok kozmetik ürün ile sektörde ilk tercih edilen lider markalardan bir tanesi olmayı hedeflemektedir. Kadınlar için güzel ve estetik olmanın önemini bilen Van Allen Cosmetic Ceo’su Cevriye Tatlı Uran her kadının zevkine hitap eden farklı yaklaşımları denemiş, bu alanda vizyoner bir bakış açısı ile başarılara imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

Ürettiği serum ve krem çeşitleri ile kadınların cildine gereken bakımı sağlamayı hedefleyen Van Allen Kozmetik pek çok cilt problemine karşı destek bakım ürünleri sunmaktadır. Ürünleri kullanan kadınların ciltlerinin daha canlı, ışıl ışıl ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını amaçlayan firma yıllardır sunduğu kaliteli ürünleri ile bu arzusunu hayata geçirmiştir. Yine aynı şekilde banyoda en sık kullanılan cildi destekleyici, vücut losyonları ile tende pırıltılı bir görünüm yakalanmasını sağlamıştır.

Saç bakım serumları ile ise dökülmeleri en aza indirmeye yardımcı, yeni saç oluşumunu destekleyici etkiler sunmaktadır. Hem saç serumu hem de saç şampuan çeşitleri ile saçlarda arzu edilen canlılığa kavuşmaya yardımcı olmaya devam etmektedir. 

Üretimin ilk aşamasından tüketiciye ulaşan son aşamaya kadar her evrede ince eleyip sık dokuyan firma insanların kozmetikte kaliteyi hak ettiğini ve bunu en uygun, en hızlı ve en güvenilir şekilde sahip olmaları gerektiğine inanarak yoluna devam etmektedir. Üretimde gösterdiği hassasiyet ve sürdürülebilir kalite anlayışını satış sonrasına da yansıtan firma müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutmakta ve yeni çalışmalara imza atarken yine müşteri beklentilerini çok iyi şekilde analiz etmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun