Filtrele

Wellmaxx

Güzellik ve sağlığı bir arada sunan ileri teknoloji ile geliştirilmiş Wellmaxx markasını Kozmela sizlerle buluşturuyor.

Wellmaxx, cildi çevresel faktörlere ve yaşlılık belirtilerine karşı korumayı hedefleyen bir cilt bakım markasıdır. Kısa sürede 36 ülkede konumlandıran Wellmaxx  tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Ürünlerinde Hyaluron'u (HA)  en çok kullanan marka özelliği ile diğer cilt bakım markalarından çizgisini her zaman korumaktadır.  Her cilt problemine karşı  çözüm sağlayabilecek yüz ve vücut bakım ürünlerini yelpazesinde bulundurmaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Hyaluron cildin doğal yapısını korumayı hedefler. Cildi nemlendirerek sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra Wellmaxx serum içeriğindeki peptit teknolojisi sayesinde cilt yüzeyinde oluşan yaşlılık belirtilerini en aza indirgemeyi destekler.  Cildin doğal yapısını koruyarak daha genç görünmesini sağlar. Peki ‘‘Wellmaxx serum nasıl kullanılır?’’ sorusunu cevaplayacak olursak , temiz cildiniz bir kaç damla uygulayınız. Nazikçe masaj yaparak dağılımını sağlayınız.

Siz de Wellmaxx ürünleri ve daha fazlasını Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Wellmaxx