Kozmela.com

ZÜBER

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Züber

2017 yılında İstanbul’da kurulan Alterna Gıda sağlıklı atıştırmalık üreticisi olarak ürünlerini ülkenin dört bir yanında insanların damak zevkine sunmaktadır. Hizmet anlayışı olarak daha iyi gıda, daha mutlu yarınlar sloganını benimsemiş olan firma Züber markasını insanlarla tanıştırmıştır. Ürünleri imal ederken özenle seçilmiş taze ve yüksek kaliteli hammaddeleri kullanmakla beraber tesislerinde uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal sorumluluk bilincinde olan firma lezzetli, sağlıklı, yaratıcı bir yol haritası le yoluna devam etmektedir.

Sağlıklı atıştırmalık alanında geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Züber her damak zevkine hitap edebilecek ürünler sunmaktadır. Besin değeri yüksek atıştırmalıklar hem lezzetli hem de enerji verici nitelikte. Züber Protein Bar içerisinde hurma, yumurta beyazı, kakao kitlesi, kaju, doğal kakao aroması gibi birbirinden değerli besinleri bir arada bulundurmaktadır. Bu atıştırmalıkların en önemli özelliklerinden bir tanesi ilave şeker, tatlandırıcı, soya, katkı koruyucu, trans yağ veya laktoz gibi içeriklere yer vermiyor oluşudur.

Seri içerisinde bulunan ve yine lezzeti ile ön plana çıkan atıştırmalıklardan Züber Antep Fıstıklı & Kakaolu Meyve Tatlısı ister tek başına ister çay ya da kahve ile keyifli bir şekilde tüketilmektedir. İlave şeker ya da tatlandırıcı içermeyen bu lezzetli meyve tatlısı hurma, Antep fıstığı, yulaf kepeği, kakaonun eşsiz birleşiminden imal edilmiştir. Evde, arabada, öğle molasında, teneffüste kısaca her an her yerde bu lezzetli ve besin değeri yüksek atıştırmalıklar tüketilebilir.

Bir diğer sağlıklı atıştırmalık olan Züber Glutensiz Protein Bar, ihtiyaç duyulan proteini sağlamaya yardımcıdır. Yumurta beyazı, kuru meyve ve kuru yemiş içeriği ile bünyeye enerji takviyesi sağlamaya yardımcı olur. Markanın muzlu kakaolu meyve tatlısı ise çocukların damak zevkine uygun olarak üretilmiştir. Besin değeri oldukça yüksek olan bu bar ile çocuklara ihtiyaç duyduğu enerji takviyesi sağlanabilir. Şeker ilavesiz lezzetli bir doğal lif kaynağıdır.

Orman Meyveli Kolajen Protein Bar ise içerisinde vişne, çilek, ahududu gibi birbirinden lezzetli meyvelerin karışımından imal edilmiştir. Orman meyvelerinin kusursuz birleşimi ile eşsiz bir lezzet ortaya çıkartılmıştır. Züber marka sağlıklı atıştırmalıkları Kozmela’dan anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun