Kozmela.com

Ace Temizlik Ürünleri

Fater Group SpA bünyesinde bir marka olan Ace, İtalya merkezlidir. 1958 yılında faaliyetlerine başlayan firma aynı zamanda Amerika merkezli Procter & Gamble ortaklığına aittir. Üretim tesisleri Fas, Portekiz ve İtalya’dadır. Ürünleri ise 50’nin üzerinde ülkede tüketicilere sunulmaktadır. Ace yıllardır ülkemizde çamaşır deterjanı denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Sadece deterjan da değil. Ace marka çamaşır suyu, yumuşatıcı ve temizleyici jel gibi ürün çeşitleri de bulunmaktadır.  

Yılların tecrübesi ve ürün çeşitliliği ile Ace hem evlerde hem de işyerlerinde hijyen sağlamanın en etkili yolunu sunmaktadır. Tüketicilerin yıllardır büyük bir beğeni ile kullandığı Ace ürünleri ekonomik yönü ile de ayrıca tercih sebebidir. Hem çamaşır hem de yüzeylerde kullanılabilen temizlik ürünleri ile Ace ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Özel ve yoğun içeriği ile etkili bir temizlik sunan Ace ile hem çamaşırlarda hem de yüzeylerde hijyen sağlamak mümkündür.

Evde hijyen sağlamak için bu tip temizlik ürünlerine ihtiyaç vardır. Yılların markası Ace yoğun içeriği ile hem evde hem de çamaşırlarda arzu edilen etkili temizliği sağlamaktadır. Markanın ürün çeşitleri hem temiz hem de hijyenik bir ortam sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ace ürünleri doğrudan kullanılabileceği gibi suya karıştırılarak da kullanılmakta olup ileri teknoloji ile donatılmış tesislerde üretilmektedir. 

Ace marka ürünler laboratuvar ortamında belirli testler geçtikten sonra tüketicilerin son kullanımına sunulmaktadır. Endüstriyel tesislerde üretilen bu ürünler pek çok aşamadan sonra son haline getirilmektedir. Seramik, parke, fayans gibi yüzeylerin temizliğinde Ace’nin temizlik ürünleri rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Ace’nin çamaşır suyu çeşitleri içerisinde je, sıvı ve köpük formları bulunmaktadır. Bunların hangisinin seçileceği temizlik alanına göre değişiklik gösterebilmektedir.

ACE çamaşır suyu ne işe yarar?    

Sıvı formdaki deterjan çeşitleri suya karıştırılarak yüzey temizliklerinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra köpük ve jel formlar banyo ya da tuvalet gibi alanları temizlemede büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerin fiyatları ise ambalaj ve içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Garamajı fazla olan temizlik ürünleri biraz daha fiyatlı olabilmekle beraber uzun süreli kullanımlar için idealdir. Daha küçük boydaki Ace temizlik ürünleri ise daha uyguna tüketiciye sunulmaktadır.

Ace deterjan çeşitlerini hem renkli hem de beyaz çamaşırlar olmak üzere ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Toz ve sıvı formdaki deterjan çeşitleri lekeler üzerinde etkili bir temizlik sağlamaktadır. Beyaz çamaşırlar için gerekli olan ağartıcı özelliği bulunan çamaşır tozları lekeleri çıkarmada yardımcı olurken çamaşırların daha beyaz görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca çamaşır deterjanı beyazları grileştirmeden temizlemektedir. Ace çamaşır deterjanı giysilerin liflerini de korumaktadır. Bu anlamda giysilerin ömrünü de uzatmaya katkıda bulunmaktadır. 

Renkli çamaşırlar için özel olarak üretilmiş olan Ace deterjan ise temizlik ve hijyen sağlamanın yanı sıra farklı renkteki çamaşırların renklerine zarar vermeden temizlik sağlamaktadır. Ace’nin renklilere özel çamaşır deterjanları çamaşırların renk parlaklıklarını korumaya yardımcı olmaktadır. Elbiseleriniz defalarca yıkanmasına rağmen Ace sayesinde ilk günkü renklerini en iyi şekilde korumayı başarmaktadır.  

Ace’nin beyazlatıcı deterjanlarının içerisindeki ağartıcı bileşenler bulunduğundan renkliler için renkli çamaşırlara özel olarak üretilmiş deterjanlar kullanılmalıdır. Bununla beraber hem renkli hem de beyazlarda kullanılabilecek deterjan çeşitleri de bulunuyor. Bu deterjan çeşitleri renklilerde renk koruması sağlıyor ve kapsamlı bir hijyen elde etmeye olanak veriyor.

Ace’nin ekstra köpük sağlayan deterjanları çamaşırların daha bol köpükle yıkanmasına olanak sağlamaktadır. Ace Ultra köpük sadece çamaşırları değil, yüzeyleri de etkili bir şekilde yıkamak hijyen sağlamak adına son derece etkilidir. Püskürtmeli ambalaj tasarımına sahip olan Ace köpük deterjanının kullanımı da oldukça pratiktir. Şişeyi hafifçe çalkaladıktan sonra üzerinde bulunan tetik kısmına dokunmak yeterli olmaktadır. Köpük formunun başka avantajları da vardır. Bunlardan biri de köpük olduğundan sıvının taşması, sızması ya da gereksiz dökülmesi söz konusu olmamaktadır. Ayrıca hoş bir kokuya sahip olduğundan ortamda uzun süre ferahlık da sağlamaktadır. 

ACE temizlik nedir?

Ace markasının mutfak için özel üretilmiş temizlik ürünleri de bulunmaktadır. Mutfak zeminindeki lekeler genellikle evlerde ve işyerlerindeki en zorlu lekelerdir. Özellikle yemek lekeleri, yoğun yağlı izleri çıkartmak oldukça güç olabilmektedir. Ace Power Jel ise bu inatçı lekeleri rahat bir şekilde çıkarmaya olanak sağlamaktadır. Üstelik az bir miktar ile ovalamadan bu lekelerden rahat bir şekilde kurtulmak da mümkündür.   

Zemine belirli bir miktar ürünü uyguladıktan sonra bir bez ya da sünger yardımı ile rahatlıkla bu amansız lekelerden kurtulabilirsiniz. Üstelik içeriğinde hoş bir koku barındırdığından uygulama esnasında da kimseyi rahatsız etmemektedir. Ortamda ferahlık sağlayan bu ürün hem çamaşır suyu hem de deterjan olarak da kullanılabiliyor.  

Jel formunda tüketicilere sunulan Ace’nin çamaşır suyunu mutfaklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Mutfak tezgâhının üzerine işlemiş olan yağ ve yemek artığı gibi zorlu lekeleri deterjanı kullanarak çıkarabilirsiniz. Bunun için deterjanı döktükten sonra kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır. Lekeler hızla yumuşayacaktır. Çünkü içerisinde özel çözücü formüller barındırmaktadır. Sadece temiz, nemli bir bez yardımı ile lekelerin üzerinden geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tezgâhınızın üzerinde pırıl pırıl bir görünüm elde edebileceksiniz.   

Ace markasının tüketicilere sunmuş olduğu çamaşır, toz ve sıvı deterjanlar ekonomik çözümler sunmasıyla da tercih sebebidir. Markanın ürünleri farklı gramajlarda tüketicilere sunulmaktadır. 1 litrelik ürünler olabildiği gibi 4 litrelik ürünler de söz konusudur. Ace’nin 4 litrelik ürünlerinden alarak daha uzun süre kullanabilir ve daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. 1 ve 2 litrelik seçenekler ise yer kaplamayan boyutları ile her an elinizin altında durabilir.

Nispeten daha küçük yerlerde, işyerlerinde küçük ambalaj formlarını tercih edebilirsiniz. 10 kiloluk deterjanlar ise daha büyük yerler ve daha geniş aileler için tercih sebebi olabilmektedir. Özellikle kilogramı ya da litresi daha fazla olan ürünler uzun süre kullanımları ile tercih sebebi olabilmektedir.   

Markanın hem dezenfektan hem de temizleyici olarak kullanabileceğiniz deterjan çeşitleri bulunmaktadır. Evlerde daha kapsamlı ve kalıcı bir temizlik isteyenlerin favorilerinden olmaktadır. Jel formundaki temizleyici ürünler hem tuvalet hem de banyo temizliği için oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır. Koyu kıvama sahip olan bu ürünler kıvamı sebebi ile yüzeylerde daha uzun süre tutunabilmektedir. Bu sayede zararlı mikroorganizmalara karşı daha etkili bir tedbir olmaktadır. 

Markanın deterjan ve temizlik ürünlerinde güvenli kapak tasarımı bulunmaktadır. Özellikle ürün kullanılmadığı zaman etrafa dökülmemesi adına ve çocukların tedbiri için kapaklarını kapatmak yeterli olmaktadır. Henüz çok küçük olan ve çevredeki nesnelere karşı merak besleyen çocukların güvenliği için bu ürünleri hem çocukların ulaşamadığı yerlerde muhafaza etmeli hem de kapaklarını mutlaka kapalı tutmak gerekmektedir.  

Ace renkliler için kullanabileceğiniz farklı çamaşır suyu çeşitleri bulunmaktadır. Farklı tipteki tekstil ürünleri için özel olarak üretilmiş çamaşır suyu özellikle çamur, gıda ya da kozmetik lekelerini gidermeye yardımcı olmaktadır. Genellikle giysiler üzerinde bulunan etiketler ürünün kaç dereceyle nasıl yıkanacağına dair ibareler içermektedir. Ace çamaşır suyunuzu etiketteki sıcaklık uyarılarını da dikkate alarak kullandığınızda en etkili sonucu alabilmektesiniz.  

Ace marka yumuşatıcılar ise çamaşırların yıkandıktan sonra uzun süre yumuşacık ve hoş kokulu kalmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki mis gibi bahar çiçeklerinin kokusunu giysilerinize taşımaktadır. Farklı aromalarla geliştirilen formülü ile çamaşırlarınızın liflerine kadar işleyen kokuyu her an hissedebilirsiniz. Ayrıca Ace yumuşatıcının koruyucu özelliği sayesinde çamaşırlar yıpranmadan uzun süre korunmaktadır.

Giysilerin yanı sıra evde kullandığınız tekstil ürünleri için de aynı şekilde Ace yumuşatıcı ve deterjan çeşitlerini kullanabilmektesiniz. Yatak çarşafları, perde ya da havluları yıkarken de Ace’nin bu eşsiz formülünden faydalanabilirsiniz. Ace markasının farklı gramaj ve ambalajlarda sunulan temizlik ürünleri uygun fiyatı ile de tüketicilerin tercihi olmaktadır. Yumuşatıcıların az miktarda kullanılması gerektiği göz önüne alındığında Ace yumuşatıcı çeşitlerini uzun süre kullanmanız mümkündür.

Ace’nin banyolara özel serisi, kireç lekesi gibi çıkması oldukça zor olan lekeleri çıkarmada yardımcı olur. Köpük formundaki temizleyici duşa kabin, duvar gibi yüzeylerdeki lekeleri çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Ürünü kullanmak için yüzeye sıkmak yeterlidir. Ardından bir süre bekledikten sonra, fazla ovmaya gerek kalmadan lekeleri rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra mikrofiber bez ya da sünger kullanarak etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Duş panellerinin yüzeyini ise süngerin diğer sert kısmı ile yapabilirsiniz. 

Ace jel çamaşır suyu çeşitlerinden yoğun jel kıvamlı olanları lekenin üzerine dökerek bir süre bekledikten sonra temizleyerek kullanılmakta ve arzu edilen en iyi sonuç alınmaktadır. İşlemi uyguladıktan bir süre sonra bol su ile yıkamak, temizlemek yeterli olmaktadır.  

Yağ çözücüler özellikle ağır yağlı yiyeceklerden sonra ortamı silmek, ferahlık ve hijyen sağlamak için kullanılan ürünlerdir. Yağ lekelerinin kalıcı hale gelmemesi için yemek yapıldıktan hemen sonra yüzeye yağ çözücü uygulanmalıdır. Bu sayede yağlar çok daha hızlı ve kolay çıkacaktır. Bunun için Ace markasının yağ çözücü çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Fırında yapılan yemeklerden sonra kalan yağ ve kalıntılar da büyük problem yaşatabilmektedir. Fırında yemek yapıldıktan sonra yağ çözücüyü hem iç hem de dış bölgelere uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında bir bez yardımı ile silebilir ve yağ lekelerinden hızlıca kurtulabilirsiniz. 

Şebeke sularındaki kireç, batarya ve eviyelerde ciddi lekelere neden olabilmektedir. Lekelerin rahat bir şekilde giderilebilmesi ve uzun vadede yormaması için sık bir şekilde bu bölgelerin kireç çözücü temizleyiciler ile temizlenmesi gerekir. Markanın kireç çözücü ürünlerinden kullanarak bu problemin büyümeden erkenden üstesinden gelebilirsiniz.

Hem mutfak, hem banyo hem de tuvalet temizliklerinizde Ace’nin birbirinden etkili deterjan ve çamaşır sularını kullanabilirsiniz. Yüzeylerdeki lekeleri, kalıntıları temizlemekle beraber ortama hoş bir koku bırakan ve hijyen sağlayan bu ürünler ile evinizde arzu ettiğiniz görünüme ve ferahlığa sahip olabilirsiniz. Diğer markalardan farklı olarak Ace ürünleri içeriğindeki yoğun formül ile az bir miktar kullanımla kapsamlı bir temizlik sağlayabilmektedir. Bu da hem üründen hem de maliyetten tasarruf yapmak anlamına gelmektedir.

Yüzeylerde yağ lekeleri, kir ve izleri yok ederken zararlı olabilecek mikroorganizmaları da ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak ürünler. Mutfağınızda pırıl pırıl ve hijyenik bir görünüm sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Ürünlerin bazılarını direkt olarak kullanabileceğiniz gibi bazılarını su ile karıştırarak kullanmak gerekir. Özel kimyasal bileşenleri sayesinde ürünler çok ovalama gerektirmeden rahat bir şekilde lekeleri çıkartmaktadır.

Bunun yanında çamaşır deterjanları hem beyaz hem de renkliler üzerinde üstünde bir performans sergilemektedir. Beyazlar için özel olarak geliştirilmiş Ace çamaşır deterjanı ile inci gibi bembeyaz çamaşırlara sahip olmak mümkündür. Renkliler için geliştirilmiş çamaşır deterjanları ise renkleri soldurmadan, canlılığını yitirmeden temizlemeye yardımcı olur. Göz alıcı renkler ilk günkü gibi kendisini gösterir. 

Ace çamaşır yumuşatıcı ise deterjanla temizlediğiniz çamaşırlarınızın mis gibi kokmasına yardımcı olur. Mis gibi çiçek kokusunu elbiseye taşıyan yumuşatıcılar uzun süre yumuşaklık etkisini korur. Elbisenin kumaş türü ne olursa olsun yumuşatıcı etkisini gösterir ve yumuşacık mis kokulu giysilere sahip olursunuz. 

Hem mutfak hem banyo hem de tuvalet yüzeylerinde kullanabileceğiniz ürünleri ile Ace geçmişten günümüze ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Marka, geçmişten gelen profesyonellik ve ürünlerinde kullandığı etkili içerikler ile ev ve işyerlerinin en büyük hijyen kaynağı olmaya devam ediyor. 

Ace marka temizlik ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Çamaşır deterjanından yüzey temizleyicilere kadar ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünleri sitemizden sipariş verebilir, Ace temizliği ve ferahlığını evinizde her an yaşayabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun