Kozmela.com

Oje Kurutucu

Oje kurutucu, ojenizin daha hızlı kurumasına yardımcı olur ve aynı zamanda ojelerin parlaklığının ve pürüzsüzlüğünün daha uzun süre korunmasını sağlar. Oje kurutucuların farklı formda hazırlanmış çeşitleri bulunmaktadır. Sprey, jel ve likit formda hazırlanan oje kurutuculardan birini seçerek ojelerinizin daha kısa sürede kurumasını sağlayabilirsiniz.

Oje kurutucu çeşitleri arasında en çok kullanılan sprey formda olanlardır. Kolay uygulama imkânı sunan sprey kurutucular ile ojelerinizi sürdükten sonra kısa süre içinde kurumalarını sağlayabilirsiniz. Sprey oje kurutucular arasında en çok tercih edileni Kalyon Oje Kurutucu Sprey ‘dir. Ojelerinizin kurumasına yardımcı olurken aynı zamanda nemlendirici özelliği de bulunmaktadır. Acil oje sürmeniz gereken durumlarda oje kurutucuları kullanabilir, pratik uygulama imkanı yakalayabilirsiniz.

Oje Kurutucu Cila               

Top coat olarak da bilinen oje kurutucu cilalar, oje sürdükten sonra son kat olarak tırnaklara uygulanmaktadır. Ojelerinizin daha parlak ve canlı renkte görünmesini de sağlayan oje kurutucu cilalar ile ojeleriniz bozulmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Flormar, Kalyon, Essence, Kiss gibi markaların oje kurutucu ürünlerini Kozmela’da inceleyerek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun