Filtrele

BİBERON

Biberon Seçimi

Bebeklerin beslenmesinde en önemli araç biberonlardır. Birbirinden farklı çeşitleri bulunan biberonları seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler bulunmaktadır.
Şekli ve Boyutu: Biberonlar farklı miligram seçenekleri ile hazırlanmaktadır. Bebeklerin gelişimleri açısından bulundukları her ay içinde beslenme oranları bulunmaktadır. Boyut seçimi yaparken bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre seçim yapabilirsiniz.
Üretildiği Materyal: Biberonlar polipropilen ve cam olmak üzere 2 farklı materyalden üretilmektedir.
Emzik Yapısı: Bebeğinizin gelişim süreci ve yaş bilgisi ile ona uygun emziği kolayca seçebilirsiniz. Emzikler üzerinde bulunan delikler, bebeklerin yaş aralığına ve gelişim sürecine uygun olarak tasarlanmaktadır.
Anti-kolik özelliğe sahip biberon çeşitleri; bebeğinizin hava yutmadan doğal emme hissi ile beslenmesine yardımcıdır. Bebeklerde en çok yaşanan gaz sancısı problemine anti-kolik biberonlar ile çözüm bulabilirsiniz.
Annelerin en çok tercih ettiği biberon markaları; Dr. Brown’s, Philips Avent, Lansinoh ve Chicco’dur.
Bebeğinizin beslenmesinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürün çeşitlerine Kozmela’dan ulaşabilir, biberon ve bebeğinizin ihtiyacı olan diğer ürün çeşitlerini inceleyerek siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.
 

Biberon