BEBEK TELSİZİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Telsizi

Bebek telsizi, bir odadan diğer bir odaya bebeğinizin sesini ve görüntüsünü iletmeye yardımcı telsizdir. Bebek telsizleri 2’li setlerden oluşmaktadır. Bir telsiz alıcı diğeri ise iletici görevi görmektedir. Bir tanesini bebeğinizin odasında bırakıp diğerini yayına aldığınızda bebeğinizin sesini evin içinde her an duyabilirsiniz.

Bebeğiniz uyurken, siz rahatlıkla evinizde diğer işleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Bebeğiniz uyandığında sesini duyarak hemen yanına gidebilirsiniz.

Bebek telsizi seçerken frekans yüksekliğine göre karar verebilirsiniz. Yüksek frekanslı telsizler, daha uzun mesafede çalışmaktadırlar. Azalan pil göstergesine sahip telsizlerden birini seçmek de size avantaj sağlayacaktır. Pil değişiminizi unutursanız sizi uyaracaktır.

Bebek telsizlerinin kameralı modelleri de bulunmaktadır. Bebeğinizin hem sesini hem de görüntüsünü görmenize yardımcı olurlar. Görüntülü bebek telsizlerini kullanabilmeniz için, bebeğinizin odasına doğru şekilde yerleştirmeniz oldukça önemlidir.

En iyi bebek telsizleri arasında yer alan Philips Avent bebek telsizleri çok tercih edilmektedir. Kozmela’da bebek telsizi modellerinin hepsini inceleyerek sizin için en pratik modeli kolayca seçebilirsiniz.

 

 

 

 

Bebek Telsizi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun