Kozmela.com

ALCHEMLİFE

AlchemLife markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

AlchemLife

1935 yılında kurulmuş ve fitoterapi alanındaki çalışmaları 85 yılı aşkın süre devam eden Alchem firması dünyanın en büyük bitkisel aktif hammadde üreticileri arasında yer almaktadır. Kendi üretim tesislerinde yaklaşık olarak 6.500 ton ekstraksiyon yapabilme kapasitesine sahiptir. Asya, Avrupa ve Amerika da dahil olmak üzere dünyanın pek çok yerinde ilaç ve kozmetik sanayisi için aktif hammadde tedarik etmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü, A.B.D. Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Fransız Sağlık Ürünleri Güvenliği Dairesi tarafından belgelendirilmiş olan firma uluslararası kuruluşlardan bir tanesi olan CRISIL tarafından da derecelendirilmiştir. Bağımsız otoriteler tarafından düzenli bir şekilde denetlenen firmanın üretim tesisleri GMP standartlarına uyumludur. Araştırma ve geliştirme birimleri son teknolojik alt yapıya sahip olan firma detaylı aşamalarla ürünlerini hazır hale getirmektedir.

Alchemlife Nedir?

Alchemlife vücudun ihtiyaç duyduğu birtakım mineral ve vitaminleri takviye gıda olarak sunan bir markadır. İnsanlar sağlıklı bir bünye için gıdalardan yeterli derecede vitamin almalıdır. Ancak bazı durumlarda bu gıdalardan alınan vitaminler yeterli gelmez. Bu gibi durumlarda vücudun bağışıklık sistemi zayıflar ve hastalıklara kapı aralar. Alchemlife takviye gıda çeşitleri normal gıdalarla beraber alındığında vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin vücuda girmesini sağlar. Tamamen doğal bitki özleri ile formüle edilen Alchemlife takviye gıda çeşitleri düzenli kullanımda bünyenin daha enerjik, dinç kalmasına destek verir.

Alchemlife Ne İşe Yarar?

Alchemlife markası altında pek çok gıda takviyesi bulunuyor. Livrubin, phytocid, laxaquest, flexiquil, prostaquil gibi farklı destek gıdalar sunmaktadır. Alchemlife takviye gıdaların hepsi doğal özlerle formüle edilmiş olup klinik çalışma ve laboratuvar testleri ile özenle hazırlanmaktadır. Alchemlife takviye gıdaların her birinin farklı kullanımı ve farklı içerikleri bulunmaktadır. Genel sağlığın desteklenmesine katkı sağlama amacıyla üretilmişlerdir.

Alchemlife Phtorelief

Alchemlife ürün serisi içerisinde yer alan ve insanların sıklıkla tercih ettiği Phtorelief insan sağlığını destekleyici pek çok özelliği bulunuyor. Boğaz ağrılarında, mikrobik ajanlarla savaşmada, soğuk havanın neden olabileceği hastalıklarda, hava kirliliği ile oluşabilecek olumsuz durumlarla mücadelede Alchemlife takviye gıda vücuda destek verir. Alchemlife içeriğinde zencefil, zerdeçal, nar bitkilerinin destekleyici özellikleri bulunmaktadır. Güvenilir bu ürünler İsviçre’de lisanslanmıştır. Alchemlife takviye gıda içerisinde laktoz, glüten, glukoz, şeker gibi katkılar bulunmaz. Ayrıca yağ ve kalori de içermez. Bu nedenle günlük beslenme düzenine herhangi bir zarar vermez.

Alchemlife Phytorelief günlük kullanım ise 3 adet pastil ile sınırlandırılmış olup kutu içerisinde 12 adet pastil bulunmaktadır. Alchemlife ikili, üçlü ve beşli, ekonomik paketler şeklinde de sunulmaktadır. İshal, gaz sancısı, kabızlık gibi durumlarda sindirim sistemini rahatlatmaya amacıyla Alchemlife serisinin laxaquest ek gıdası kullanılabilmektedir.

Alchemlife takviye gıda çeşitleri eklem sağlığını desteklemek, karaciğerin sağlıklı fonksiyonlarının korunmasına katkı sağlamak ve prostat sağlığının korunmasına yardımcı olarak tercih edilebilir. Normal gıda ile birlikte kullanılacak Alchemlife destek ürünleri sağlıklı fonksiyonların korunmasına yardımcı olurken bağışıklık sistemi için etkili bir destek oluyor.

Alchemlife takviye gıda çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıda ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun