Kozmela.com

Pharmaton Giseng Çeşitleri

Fransa merkezli bir ilaç firması olan Sanofi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Pharmaton günlük vitamin ve mineral desteği sağlayan ürünleri ile dünya çapında tanınan bir markadır. İnsan vücudu gün içerisinde performans sergileyebilmesi için birtakım vitamin ve minerallere gerek duyar. Bunlar normal şartlarda gıdalarla sağlanır.

Bazı durumlarda bu gerekli bileşenler gıdalardan yeterli miktarda alınamaz. Bunun nedeni pek çok sağlık sebebi olabilir. Bazı hastalar bu vitamini içeren gıdaları tüketemeyebiliyor. Bu gibi durumlarda gıdalarla beraber ekstra bir vitamin desteği almak gerekebiliyor. Markanın sunduğu kapsül ve tabletler vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamaya destek olur. Pharmaton ülkemizde takviye gıda anlamında yoğun bir şekilde tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Pharmaton İçeriği

Pharmaton içeriği pek çok vitamin ve mineral ile güçlendirilmiştir. Özellikle Omega 3’ün yanı sıra C, E, B6, B2, B1, B12 ve D vitamin desteğini de sağlar. Ürün ailesi içerisinde önemli bir yeri bulunan Omega 3 vücutta beyin ve kalp fonksiyonlarının düzenli bir şekilde çalışması adına önemlidir. Bu fonksiyonların normal çalışma rutinine dönmesi için iyi bir destek olabilir.

Bu vitamin ve mineraller vücudun bağışıklık sisteminin gelişmesi, organların çalışması için gereklidir. Bu vitaminler normal şartlarda gıdalardan alınabilir ancak bazı durumlarda vücut bu vitaminleri yeterli miktarda alamaz. Bu da vücutta farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Gıda takviyesi olarak kullanılacak bu ürünler günlük ihtiyaç duyulan vitaminin büyük bir kısmını sağlamada destek olur.

Bazı engeller nedeni ile önemli vitamin ve mineralleri alamayan kişiler güvenilir takviye gıda ürünlerine yöneliyorlar. Pharmaton ise bu konuda yıllardır insanların güven duyduğu markalardan bir tanesi olmaktadır. Genel sağlık için gereken besin değerini sağlamak için takviye gıda ürünleri en iyi desteği sağlamaktadır. Kişinin hem fiziksel hem de zihinsel performansını artırma ya da koruma adına normal gıdalarla beraber güvenilir takviye gıda ürünlerini tercih edilebilmektedir. 

Pharmaton Çeşitleri

Pharmaton takviye gıda çeşitleri yaşa ve ihtiyaca uygun olarak birbirinden ayrılmaktadır. Markanın ürün yelpazesi içerisinde en çok tercih edilen takviye gıda Pharmaton Vitality olmakla beraber uygun fiyat seçenekleri ile alıcılara sunulmaktadır. Yine Omega 3 bakımından zengin Pharmaton Efervesan tablet sık bir şekilde tercih edilmektedir. Suda eriyen bir tablet olan Pharmaton Efervesan özellikle yutma güçlüğü çeken kişilere özel olarak formüle edilmiştir. Yine omega 3 içeren Pharmaton 50 Plus ise 50 yaş üzeri vitamin desteğine ihtiyacı olan kişiler için sunulmaktadır. Pharmaton çeşitleri içerisinde 30, 60, 100 kapsül seçeneklerinden arzu edilen ihtiyaç doğrultusunda alınabilir. 

 

Pharmaton 50

Pharmaton ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir tanesi Pharmaton 50 Plus’dır. Bu ürün adı üzerinde 50 yaş ve üzeri bireylerin kullanımı için geliştirilmiştir. İçeriğinde omega 3, mineral ve multivitaminler 50 yaş üzeri ihtiyaç duyan bireylerin tüketimine uygun olarak üretilmektedir. Omega 3 kalp fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcıdır.

Yağ asitleri içerisinde bulunan DHA ve EPA ise kalp ve damar sağlığının korunmasını destekler. İlerleyen yaşla beraber vücut multivitaminlere ihtiyaç duyar. Pharmaton 50 ile bu ihtiyacın karşılanmasına destek olmak mümkündür. Enerji kaybının önüne geçmeye ve vücudu zinde tutmaya katkı sağlar. Phantom 50 ürünü tam olarak etki etmesi için 4 hafta kadar beklenmeli ve düzenli olarak kullanılmalıdır.

Pharmaton Faydaları

Pharmaton tablet ve kapsül çeşitleri içerisinde G115 içeriğine sahip olan ürünler bulunuyor. Bu içeriğin en önemli özelliklerinden bir tanesi gün içerisinde ortaya çıkan yoğunluk ve halsizliği gidermeye yardımcı olmasıdır. Bu destek ürünleri genellikle 18 yaş üstü yetişkin kişilerin kullanımına uygundur. Ancak hekim tavsiyesi ile 18 yaş altı çocuklar da kullanabiliyor. Ürün çeşitleri içerisinde bulunan Pharmaton 60 yorgunlukla beraber hafıza sorunlarına karşı da destek veriyor. İştah sorunu yaşayan kişilere iştah açıcı özenli içeriği ile destek oluyor. İştah açıcı özelliği ile sağlıklı bir beslenme düzenine yeniden kavuşma adına destek sunuyor.

Bu destek haplar vitamin hapları olarak da anılıyor. Bunun nedeni içeriğinde A, B, C, D ve E vitaminleri ile birlikte demir, manganez ve çinko gibi önemli ve insan için gerekli maddeleri içermesidir. Vücut kendi kendine tüm vitaminleri üretemeyebilir. Bu sebeple Pharmaton günlük ihtiyacın karşılanmasına destek sunar. Eğer daha kısa vadeli bir kullanım düşünülüyorsa hekimlerin de tavsiyesi doğrultusunda Pharmaton 30 kapsül kullanımı mümkündür.

Pharmaton ürünleri kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren vücudun enerjisini artırmaya destek olur. Gün içerisindeki performansı düzenlemeye katkı sağlar. Gün içerisinde stres ve bitkinlik gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Odaklanma problemlerini en aza indirgemeye katkı sağlayarak daha canlı ve aktif bir zihin için destek sağlar.

Pharmaton ürünleri içerisinde GDO, glüten, domuz katkısı gibi maddeler bulunmaz. Doz olarak kullanımı günlük 1 seferdir. Bu sebeple 30 günlük bir süreçte tüm kapsül bitmiş olacaktır. Pharmaton kapsüllerinin önerilen kullanımı 3-4 ay arasıdır. Bu azami süre doldurulduktan sonra hekim tavsiyesi ile yeniden devam edilebilir. Genellikle günde bir kez sabahları tok karna kullanılması uygun görülse de Pharmaton ürün çeşitliliğine göre bu durum değişkenlik gösterebilir.

Pharmaton tablet ve kapsüllerinde Ginseng G115 içeriğinin bir doping maddesi olmadığı da belirtilmiştir. Pharmaton ürünleri dünya genelinde 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Pharmaton Fiyat

Pharmaton takviye gıda çeşitleri 30, 50, 60 kapsül şeklinde birbirinden ayrılır. Her ne kadar içerik anlamında birbirine yakın olsa da ürün fiyatları hem kapsül adedine hem de yaş aralıklarının kullanımına göre değişebilmektedir. Pharmaton 60 kapsül fiyatının değişkenliği 50 Plus olup olmaması ya da ne gibi multivitamin özellikleri olduğuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yine aynı kriterler göz önüne alındığında Pharmaton 30 kapsül fiyatları da birbirinden ayrılır. Bu takviye gıdalar tek tek sunulduğu gibi çoklu şekilde de alıma uygundur. Tüm bu saydığımız etkenler fiyat aralığında değişmelere neden olabilir. Bu nedenle Pharmaton fiyatları hangi takviye ürününün alınacağı ne miktarda olacağına göre değişkenlik gösterecektir. Bu anlamda ihtiyaca yönelik ürünlerde fiyatlar her ne kadar değişken olsa da genel olarak herkesin alabileceği standartlarda tutulmaktadır.

Pharmaton
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun