Kozmela.com

BEBEK GÜNEŞ KREMİ

Bebek Güneş Kremi kategorisinde 60 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Sepette %10 İndirim

Bebek Güneş Kremi Çeşitleri

Bebeklerin güveli ve sağlıklı olması anne babalar için her şeyden daha önemlidir. Bu sebeple bebeklerini bazı dış etkenlere karşı koruma ihtiyacı doğar. Soğuk hava ve güneş ışınları bu etkenlerden bazılarıdır. Bebeklerin cildi oldukça hassastır. Hassas ciltleri soğuğa ve sıcağa karşı duyarlıdır. Yetişkinler kadar dayanıklı değillerdir. Bebeklerin güneş kremine direk maruz kalması hassas ciltlerine zarar verebilir. Bu sebeple bebekler güneşe çıkmadan önce muhakkak güneş kremleri kullanılmalıdır.

Bebekler ve çocuklar için olan güneş kremleri yetişkinler için olan güneş kremlerinden farklıdır. Bebeklerin ve çocukların cilt hassasiyetine uygun şekilde formüle edilmişlerdir. Bebeklerin ve çocukların direk güneşe maruz kalması güneş yanıklarına sebep olabilir. Güneş yanıkları bebeklerin canının yanmasına neden olur ve ilerleyen zamanlarda iz kalmasına sebep olabilir. Bebek güneş kremi, bebeklerin cildini güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

Bebek güneş kremleri, yetişkinlerin güneş kremlerinden daha yüksek faktörlüdür ve içeriği bebeklerin ve çocukların cildine uyumludur. Bebek güneş kremi, bebeklerin cildini güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda nemlendirmeye yardımcı olur. Anne babalar bebeklerini güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumak için muhakkak bebek güneş kremlerini kullanmalıdır. 

Bebek Güneş Kremi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebekler ve çocuklar için güneş kremi seçilirken dikkatli olunmalıdır. Seçilecek ürünün bebekler için uygun olması önemlidir. Yetişkinler için olan güneş kremleri kullanılmamalıdır. Çünkü bebek güneş kremleri, bebeklerin hassas cildine uygun şekilde formüle edilmiştir. Her bebeğin ve çocuğun cilt hassasiyeti farklıdır.

Güneş kremi seçilirken bebeklerin hassasiyeti dikkate alınmalı ve ona uygun faktörde ürün tercih edilmelidir. Güneş kremi seçerken, uzun süre koruma sağlayan bebek güneş kremleri tercih edilmelidir. Özellikle çocuklar uzun süre güneş altında oyun oynayabilir. Bu süre içerinde fark etmeden güneş ışınlarına çok fazla maruz kalırlar.

Çocuklar ve bebekler çok fazla güneşte kaldıklarında güneş kremleri etkisini yitirirse güneş yanıklarına neden olabilir. Bu sebeple uzun süre koruma sağlayan güneş kremleri tercih edilmelidir. Buna rağmen belli aralıklarla güneş kremlerinin tazelenmesi gerekir. Güneş kremlerinin pH değeri bebek ve çocukların cildi ile uyumlu olmalıdır. Hızlı emilen ve kolay sürülebilen ürünler rahat kullanım sağlar. Ürünlerin içeriği oldukça önemlidir.

Bebek güneş kremleri alınırken ürünün içeriği incelenmeli ve içinde zararlı olabilecek maddeler içermediğinden emin olunmalıdır. Ürünlerin suya dayanıklı olması bebeklerin ve çocukların güneş ışınlarına karşı korunmasında önemli bir rol oynar. Özellikle çocuklar uzun saatler denizde ve havuzda vakit geçirip oynamayı severler. Bu sebeple seçilen güneş kreminin suya dayanıklı olması, bebeklerin ve çocukların suda vakit geçirirken de güneş ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Alınacak ürüne klinik ve dermatolojik testlerin yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. İçeriği bitkisel ve doğal olan bebek güneş kremleri öncelikli tercih edilmelidir. 

Bebek Güneş Kremlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Bebek güneş kremleri bebekler ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. Genellikle 50 faktör olarak bulunan ürünler farklı faktörlerde de satılmaktadır. Anne babalar, bebeklerinin ve çocuklarının cildi için uygun olan faktör güneş kremini almalıdır. Bunun için bebeklerinin ve çocuklarının doktoruna danışabilirler. Bebekler ve çocuklar için geliştirilen güneş kremleri genel olarak suya dayanıklıdır. Bebekler ve çocuklar suda yüzerken veya oyun oynarken özellikle yüzü, sırtı ve omuzları açıkta kaldığı için güneşe maruz kalır.

Güneş kreminin suya dayanıklı olması, çocuklar sudayken de güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olur. Kullanılacak güneş kreminin uzun süre dayanıklı olması da oldukça önemlidir ve anne babalar için kolaylık sağlar. Güneş kremlerinin fiyatlarını özellikleri ve markaları etkiler. Ürünün dayanıklılığı, suda kalıcılığı önemlidir. Ne kadar kalıcı ve suya dayanıklıysa ürünlerin fiyatları da o oranda artabilmektedir. Ürünlerin içeriğindeki maddelerde oldukça önemlidir.

İçeriği temiz ve doğal olan ürünler fiyat olarak daha pahalı olabilmektedir fakat bebeklerin ve çocukların cildi için daha uygundur. Güneş kremlerinin markaları ve ürün ml’leri fiyatları etkileyen diğer faktörlerdendir. Ürünün ml’i arttıkça fiyatı da artmaktadır. Fakat bu noktada ürünün birim fiyatını incelemek daha doğru olacaktır. Ürünün ml’i arttığı için fiyatı artsa da birim fiyatı açısından ml’i daha az olan ürüne göre daha uygun olabilmektedir. Bebek güneş kremleri alınırken kampanyalar ve indirimler takip edilerek uygun fiyatlı ürünler satın alınabilir. 

Bebek Güneş Kremi Markaları 

Weleda Bebek ve Çocuklar İçin Yüksek Koruma Faktörlü Mineral Filtreli Güneş Kremi SPF50 bebek ve çocukların hassas cildini UVB ve UVA ışınlarının zararlı etkisine karşı korumaya yardımcı olur. Suya dayanıklıdır. İçeriğindeki organik edelvays özü, organik hindistan cevizi yağı ve shea yağı ile cildi nemlendirmeye yardımcı olur. 

Sebamed Baby Güneş Koruyucu Krem SPF 50 bebeklerin cildi için özel olarak formüle edilmiştir ve cildin pH seviyesini korumaya yardımcı olur. Cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. 

Trukid Sunny Days Daily - Güneş Koruyucu Krem SPF30+ UVA-UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Hafif formülü sayesinde hassas cilt tipleri için uygundur. Paraben, gluten, phthalate içermez.

Cosmed Spf 50+ Kids Güneş Koruma Spreyi ciltte kalıntı bırakmaz ve güneşin UVA, UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Hassas çocuk cildi için uygun formüle edilmiştir. 

Avene SPF50 Children Çocuk Güneş Spreyi suya ve tere dayanıklıdır. Uzun süre koruma sağlamaya yardımcı olur. UVB ve UVA ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Uygulaması pratik ve kolaydır. Paraben ve parfüm içermez. 

Vichy Capital Soleil SPF50 Çocuklar İçin Yüz ve Vücut Sütü suya dayanıklıdır. Çocukların hassas cildi için uygundur. UVA ışınlarına karşı korumaya yardımcıdır. 

Mustela Yüksek Koruyucu Güneş Sütü doğumdan itibaren kullanım için uygundur. Çok kuru ve güneşe karşı duyarlı ciltler için önerilmektedir. Kuma ve suya dayanıklıdır. Alkol, fitalat, parfüm, fenoksietanol ve paraben içermez.

Ecowell Organik Bebek Güneş Kremi SPF50 bebeklerin cildini nemlendirmeye yardımcı olur. Cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak bebeklerin cildini zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğinde organik aloe vera, aynı sefa ve gül suyu bulunur. Silikon, paraben, parafin, titanyum dioksit, SLS ve SLES içermez.

Aradığınız bebek güneş kremini sitemizden tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Bebek Güneş Kremi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun