Filtrele

GÖZ KALEMİ

Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo

Göz Kalemi Çeşitleri

Günlük makyajınızı renklendirerek gözlerinizin belirgin görünmesine yardımcı olan göz kalemlerini Kozmela’da inceleyebilir, göz makyajınıza en uygun renk tonlarından dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Günlük makyaj uygulamasında yoğun kapatıcı ürünler ve yoğun göz makyajı tercih edilmese de göz kalemi günü renklendirmek için oldukça doğru bir tercihtir. Özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilen waterproof akmayan göz kalemi, makyajınızda akma dağılma yapmadan gün içerisinde kalıcılığını korumayı sağlar.

Ürünlerin renk yelpazesi, kullanım alanlarına, göz renklerine ve makyajda tercih edilen far tonlarına göre hızla genişlemeye devam etmektedir. Sıkça tercih edilen beyaz göz kalemi, küçük göz yapılarının iri görünmesini sağlarken, göz pınarlarınıza aydınlık bir görünüm kazandırır. Ten rengi göz kalemi ise göz makyajınızı net bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra kahverengi, siyah, yeşil, gri ve daha fazla renk seçenekleri birçok markanın göz kalemleri arasında mevcuttur.

Siz de dünyaca ünlü kozmetik markalarının en iyi göz kalemi seçeneklerini Kozmela’da bulabilir, fırsatlarlasahip olabilirsiniz.
 

Göz Kalemi