Kozmela.com

TERLEME ÖNLEYİCİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Terleme Önleyici Ürünler

Özellikle yaz aylarında terleme durumu hem kadınları hem de erkekleri oldukça zor duruma sokmaktadır. Kişisel bakım denildiği zaman özellikle bu konuya özen göstermek gerekiyor. Terleme esasen vücudun doğal dengesinin bir parçasıdır. Yoğun terleme ile zararlı toksinler vücuttan atılmış olur. Ancak kişide yarattığı huzursuzluk ve ortaya çıkardığı kötü koku nedeni ile önlem almaya gerek duyuluyor. Günümüzde terlemenin önüne geçme adına pek çok kozmetik markasının ürünü bulunuyor. Bu ürünler düzenli kullanıldığı takdirde yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkarıyor. Kozmela’da terleme önleyici pek çok markanın pek ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Terleme Önleyici Deodorant

Günlük kişisel bakımın bir parçası olan deodorantlar özellikle terleme önleyici bir etkiye sahipse oldukça işlevsel olabiliyor. Terleme önleyici deodorantlar kötü koku karşıtı olarak formüle edilmektedir. Roll-on tasarıma sahiptir ve bu tasarım sayesinde oldukça kolay bir uygulama imkânı tanır. Terleme önleyici deodorant ile ter kokusuna karşı uzun süre etkili koruma sağlarsınız. Bu deodorantlar ayrıca cildi yumuşatmaya yardımcı olmakla beraber pürüzsüz görünüm sağlamayı da destekleyici niteliktedir.

Terleme Önleyici Sprey

Terleme önleyici spreyler de deodorantlar kadar kullanışlıdır. Ter önleyici spreyler terin deri yüzüne çıkmasını engellemektedir. Bu sayede ter kokusu gibi durumlar da ortaya çıkmamaktadır. Ter önleyici spreylerin kullanımı oldukça kolaydır. Geceleri yatmadan önce temizlediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Gece yatmadan uyguladığınız takdirde ertesi gün, tüm gün boyunca etkisini hissedebilirsiniz. Terleme önleyici sprey çeşitleri terleme durumunu 3-4 gün kadar kontrol altına almanıza yardımcı olacaktır. Sprey kuruluk etkisini 25 güne kadar koruyabilmektedir. Ancak bu cilt tipine ve alacağınız ürüne göre farklılık gösterebilir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Terleme Önleyici Losyon

Terleme önleyici losyon parfüm içermemesi ve lekeleme yapmaması ile tercih sebebi olmaktadır. Sadece tek bir uygulama ile 3-5 gün kadar terleme sorunundan kurtulabilmektesiniz. Losyon kullandıktan sonra terlemenin önüne geçebilir ve beraberinde dilediğiniz parfüm ya da deodorantı kullanabilirsiniz. Losyon, ter bezlerinin aktif ve yoğun olduğu kısımlarda etkisini gösterir. Ter bezi içerisinde su ile reaksiyon sağlar ve bu anlamda keratin tıkacı meydana getirir. Meydana getirdiği bu tıkaç ter bezlerini geçici bir şekilde kapatmaya yardımcı olur. Bu tıkaç ölü hücrelerin de dökülmesi beraberinde vücuttan doğal bir şekilde atılmaktadır.

Yoğun terleme durumu kişinin bünyesi ile alakalı olup şayet böyle bir problem gözüküyorsa önlem alınmalıdır. Terleme önleyici krem, sprey ya da losyon kullanarak gündelik yaşamınızı kötü yönde etkileyen bu durumdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Hemen her markanın her bütçeye uygun ter karşıtı losyon, krem ve deodorantı bulunmaktadır. Kozmela’da dilediğiniz markanın dilediğiniz ter önleyici ürününü bulabilirsiniz. En uygun seçeneklerle terleme önleyici ürününüzü hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun