Estee Lauder

Tüm makyaj ve cilt bakım kategorisinde yenilikçi ,kaliteli ürünler sunan Estee Lauder ürünlerini Kozmela’da bulabilir, onlarca alternatif arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

60 yılı aşkın süredir kadınların güzelliğine güzellik katmak için çalışan Estee Lauder  markası cilt bakım makyaj ve parfüm  alanında kadınların ihtiyacına yönelik ürünler geliştirmektedir. Özel olarak tasarlanmış cilt bakım teknolojisi, profesyonel makyaj ürünleri ve parfüm çeşitleri sayesinde tüketicilerin beğenisini kazanmış ve tercih edilen lüks kozmetik markaları arasında yerini almıştır.

Markanın en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında Estee Lauder Advanced Night Repair serisi bulunmaktadır. Patentli formülü sayesinde tüm yaşlılık belirtileriyle savaşarak cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Makyaj kategorisinde ise Estee Lauder fondöten çeşitleri oldukça beğeni görmektedir.  Double Wear fondöten, üstün kapatıcılık özelliği ve suya dayanıklı formülü sayesinde cildinize kusursuz bir görünüm kazandırır. Porselen bir ten makyajı uygulamanıza olanak sağlar.

Sizde ihtiyaç duyduğunuz Estee Lauder parfüm, rimel, serum ve daha fazla ürün seçeneğine Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Estee Lauder
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun