Kozmela.com

ESTEE LAUDER

Estee Lauder markasında 109 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Estee Lauder

Kurulduğu günden beri ürünlerinde hep yenilikçi bir yaklaşım sunmuş olan Estee Lauder markası cilt bakımından makyaja kadar kadınların ihtiyaç duyduğu pek çok ürünü kaliteden taviz vermeden geniş kitlelere ulaştırmaktadır.  

Estee Lauder hangi ülkenin markası?

Amerikan menşeli marka Estee Lauder 1946 yılında kurulmuştur. Herkesi büyüleyen bayan parfüm kokuları ile marka kısa süre zarfında geniş kitlelerce tanınır hale gelmiştir. Parfüm, cilt bakımı ve makyaj ürünleri ile her geçen yıl ürün gamını genişleten marka dünya genelinde daha çok kişiye ulaşmıştır. Marka günümüzde 150’den fazla ülkede faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. 

Estee Lauder 2006 senesinden bu yana ülkemizde faaliyet göstermekle beraber tüm dünya ile birlikte ülkemiz kadınlarından da favori markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Marka, her cilt tipinin ihtiyacını karşılamaya yönelik pek çok ürün üretmekte ve bu ürünler kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Makyaj ve cilt bakımında seçici olan kadınlar Estee Lauder’in birbirinden farklı ürünlerine Kozmela üzerinden rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Estee Lauder ne işe yarar?

Estee Lauder makyaj konusunda kadınlara benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Makyajın en önemli adımlarından bir tanesi olan fondöten ve kapatıcılar Estee Lauder kalitesi ile kadınlara sunulmaktadır. Kapatıcı kremler sadece ciltte kapatılması istenen bölgeleri kapatmakla kalmıyor aynı zamanda özel içeriği ile cildin beslenmesine de katkıda bulunuyor. Kusursuz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı Estee Lauder kremler her yaştan kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. 

Estee Lauder markasının sunduğu fondöten çeşitleri her cilt tonuna uygum sağlayacak geniş renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu sayede cilde uygulandığı anda cilt ile birebir uyum sağlamaktadır. Fondöten yağsız formülü ile cilt üzerinde herhangi bir ağırlık yapmamaktadır. Bu sayede kişiyi de rahatsız etmemektedir. Markanın kusurları kapatırken doğal bir görünüm sağlamaya yardımcı fondöten çeşitleri ısı ve neme karşı dayanıklıdır. Bu sayede kişinin makyaj tazeleme zahmetini de en aza indirmektedir.

Ciltte en çok şikâyet edilen konulardan bir tanesi de akne görünümüdür. Yüksek kapatıcılık özellikleri ile markanın fondöten çeşitleri pürüzlü ciltlerde etkisini yoğun şekilde göstermektedir. Estee Lauder kapatıcı çeşitleri ise belirgin cilt kusurlarının üzerini kaplayarak pürüzsüz bir cilt görünümü ortaya çıkartmaya yardımcı olurlar. Markanın kapatıcı çeşitleri 12 saate kadar etkisini korurken gün boyu kişinin güvende hissetmesine olanak sağlar. Kapatıcının parlak kremsi formülü koyu halka görünümünü ve yorgun görünümü en iyi şekilde kapatır. 

Estee Lauder BB krem ise hem fondöten hem de kapatıcı etkisi gösteren hafif formüle sahip bir üründür. Bu krem hem doğal hem de aydınlık bir cilt görünümü sağlamaya yardımcıdır. Bununla beraber cilt üzerindeki ton dengesizliğini giderme adına da etkili bir destek olarak bilinmektedir. 
BB krem cilt üzerindeki kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini de en iyi şekilde kapatmaktadır. Her yaş ve her cilt tipine hitap edecek şekilde üretilmektedir. Özellikle ince çizgileri doldurmada etkilidir. Bu anlamda cilde taze, güzel bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Estee lauder CC kremler ise BB kreme oranla daha yoğun bir etki isteyenler için idealdir. Daha yoğun bir kapatıcı etkisi sunan CC kremler ciltteki ton dengesizliğini kapsamlı bir şekilde kapatmaya yardımcı olmaktadır. Estee Lauder CC krem çeşitleri nemlendirici etkiye sahip olmakla beraber güneşten koruyucu bir etkiye de sahiptir. Markanın BB ve CC kremleri aynı zamanda kusursuz bir makyaj bazı olarak da kullanılabilmektedir. 

Estee Lauder Parfüm

Markanın parfüm çeşitleri ise birbirinden özel esans ve kokuları ile öne çıkmaktadır. Parfüm çok daha kişisel bir tercihtir. Kişiliği ve tarzı yansıtan yegane unsurdur. Bu sebeple Estee Lauder her kadının ve erkeğin duyularına hitap edebilecek parfüm çeşitleri ile tercih sebebi olmaktadır. Estee Lauder parfüm serileri meyve, çiçek ve odunsu kokularla formüle edilmiş özel parfümler içermektedir. Amber, sandal ağacı notalarının karışımı ile parfüm çeşitleri gün boyu hafızalarda kalıcı bir etki yaratmaktadır. Ayrıca zambak, portakal çiçeği, kadife çiçeği ve gül yaprakları ile bezenmiş özel parfümler de yine kadınların favorileri arasındadır.  

Kadınsı zarif kokuları tercih edenler için yasemin, leylak, sandal, akağaç, vanilya, siyah frenk üzümü, şakayık gibi çok zengin çiçek kokularını bir araya toplayan parfüm çeşitleri tercih edilebilir. Pleasures serisi hafif, ferah ve taze bir etki bırakmaktadır. Modern Estee Lauder Muse serisi meyvelerden gelen egzotik, canlı kokusu ile kendine güvenen, cesur ve dikkat çekmeyi sevenler için özel olarak üretilmektedir. 

Estee Lauder Sensuous serisi sıcak ve zarif kokuları harmanlayan parfümleri buluşturmaktadır. Amber ve odunsu notalar vanilya ve miskin cazibesi ile bir araya gelmektedir. Bu anlamda feminen, canlı ve taze bir his bırakmaktadır.  Amber, cade çayı, salatalık, adaçayı gibi pek çok notayı bir araya getiren erkeksi, sıcak ve akılda kalıcı İntuition erkeklerin favorisidir. Sıcak erkek kokularından hoşlananların gözdesi olacak bu parfüm ile ortamda hemen fark edilmek mümkün olmaktadır. 

Estee Lauder Makyaj Ürünleri

Estee Lauder birbirinden kullanışlı makyaj ürünleri ile kadınların makyajda arzu ettikleri kaliteyi sağlamaktadır. Estee Lauder göz farı kremsi formülü ile rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu sayede kadınlar çok kısa bir süre zarfında makyajını tamamlayabilmektedir. 

Göz kapaklarını yormayan özel bir formüle sahip olan Estee Lauder göz farı canlı ve yoğun renk pigmentleri ile göz kamaştırıcıdır. Yapı itibarı ile göz farı hem ıslak hem de kuru bir şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik kuru kullanımlarda 15 saate kadar dayanabilme kapasitesi de bulunmaktadır. Islak kullanımlarda ise 10 saate kadar dayanma gücü vardır. Bu sayede gün boyu makyajın bozulma riski olmadan kişi rahat bir şekilde makyajının tadını çıkarabilmektedir. 

Göz makyajında yine sıklıkla kullanılan bir diğer ürün göz kalemidir. Gözün hassas bölgesine uygulandığından ötürü göz kalemi alırken kalitesine dikkat etmek gerekir. Estee Lauder göz kalemi çeşitleri gözlerin güzelliğini ön plana çıkarırken göz sağlığını da herhangi bir şekilde riske atmamaktadır. Göz kalemi 12 saate kadar kalıcı özelliği ile ayrıca dikkat çekmektedir. Gün boyunca makyajın kalıcı olmasını isteyen kadınların tercihidir. 

Göz kalemi seçmenin sonraki adımında ise renk seçimi vardır. Renk, kişinin giyimi ve tarzı ile doğru orantılı olan bir şeydir. Ancak genel olarak göz kalemlerinde siyah renk yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kahverengi de yine kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer önemli makyaj malzemesi de rimeldir. Rimelin diğer bilinen adı maskaradır. Estee Lauder markasının pek çok maskara çeşidi bulunuyor. Maskaranın görevi kirpikleri daha hacimli ve uzun göstermektir. Şekil alması zor olan kirpikler için ise Estee Lauder kıvrık fırçaları bulunuyor. Bu fırçalar zor şekil alan kirpiklere anında hacim sağlarken göz alıcı bir şekil sağlıyor. 

Estee Lauder Makyaj Seti

Cilt tipi ne olursa olsun her daim neme ihtiyaç duyar. Sağlıklı bir cilt görünümü için cildin ihtiyaç duyduğu nem sağlanmalıdır. Estée Lauder nemlendirici kremler cilt tipine göre cildin ihtiyaç duyduğu nemi en iyi şekilde sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca Estee Lauder nemlendirici kremlerin yanı sıra yaşlanma belirtilerini, ince çizgileri minimize eden kremler de bulunmaktadır. Bunlar güneş ışınlarının zararlı etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. C, E gibi önemli vitaminleri içeren kremler cilt hasarlarına karşı cildi etkili bir şekilde korumaktadırlar. Özellikle çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmeye yardımcı olurlar. Yağlı ciltler için ise cildin sebum dengesini sağlayacak ve parlak görünümü mat bir hale getirecek krem çeşitleri bulunuyor. 

Yağsız ve hafif formüle sahip bu Estee Lauder cilt bakım kremleri ciltteki fazla yağı emerek denge sağlamaktadırlar. Bu sayede cilt daha mat ve daha canlı bir görünüme sahip olmaktadır. Cildi kurutmayan sadece fazla yağlı görünümü dengeleyen bu kremler kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında kırışık görünümü en aza indirmeye yardımcı markanın serumları bulunmaktadır. Gece serumları özellikle gece cildin dinlenirken onarılma sürecine destek verirler. Ayrıca cilt tonunu eşitlemeye, nem sağlamaya da yine bu serumlar yardımcı olmaktadır.

Estee Lauder markasının tüm ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Estee Lauder ürünlerini en uygun ödeme koşulları ile güvenli alışverişin adresi Kozmela’dan anında sipariş verebilirsiniz.
 

Estee Lauder
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun