BEBEK GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

Bebek Güvenlik Ürünleri kategorisinde 5 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Güvenlik Ürünleri

Bebeğinizin evdeki güvenliğini sağlamak için hazırlanan aksesuar çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Dolaplar ve çekmeceler için hazırlanmış kilitler, sehpa, dolap gibi sert eşyaların sivri köşeleri için hazırlanmış köşe kaplaması gibi pek çok ürün modelini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Bebeklerin emekleme ve yürüme döneminde evde güvenliklerini sağlamak oldukça önemlidir. Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler evde yeni şeyler keşfetmeye çok açıktır. Bu sebeple dolaplar, çekmeceler bebekler için cazip hale gelir. Dolapların içinde yer alan deterjanlar, kesici alet vb. materyaller bebekler için oldukça tehlikelidir. Bu gibi durumların önüne geçmek için dolap kapaklarına ve çekmecelere kilit yerleştirerek bebeğinizin dolapları açmamasını sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde pencereler de anne ve babaların en dikkat etmesini gereken noktalardan biridir. Pencereler için hazırlanan özel kilit sistemleri ile önlem alabilirsiniz.

Sivri sehpa köşeleri için hazırlanan köşe kaplaması da evinizde bebeğinizin güvenliği için önlem alabileceğiniz aksesuarlardandır.

Bebek güvenlik ürünlerinin tüm çeşitlerine Kozmela’dan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile hazırlanan güvenlik aksesuarlarını tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

 

Bebek Güvenlik Ürünleri
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun