BEBEK BEZİ

Bebek Bezi kategorisinde 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Bezi

Bebeklerde alt temizliği oldukça önemlidir. Bebek bezi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Yanlış bebek bezi seçimi bebeğinizin rahat edememesine neden olacaktır.
Bebek Bezi Seçimi 
Bebeğinizin ağırlığına göre bebek bezi boyutuna karar vermeniz gerekmektedir.
En önemli noktalardan bir diğeri ise, bebek bezinin hava geçirgenliğinin fazla olması ve emiş gücüdür. Emiş gücü yüksek olan bebek bezleri, sıvıyı kolayca hapseder ve bebeğinizin pişik olma olasılığını en aza indirmeye yardımcı olur.
Bir diğer kriter de bebek bezinin, bebeğinizin cildi ile uyumlu olmasıdır. Her bebek bezi bebeklerin cildine göre farklı etkiler gösterebilmektedir. Tahriş yapmayan bebek bezini birkaç deneme ile tespit edebilirsiniz.
Bebek bezlerinin klasik modellerinin yanı sıra külot bez şeklinde tasarlanmış modelleri de bulunmaktadır. Bebeğiniz için külot bez bebek bezi modellerini de tercih edebilirsiniz. Külot bezler yerinde durmayan, yürüyen bebekler için tasarlanmıştır. Kolay uygulama yapısı ile hızlıca bebeğinizin bezini değiştirebilirsiniz.
En çok tercih edilen bebek bezi markası Prima’ dır. Kozmela'da bebeğinizin bakımı için bebek bezi seçeneklerini inceleyerek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 

Bebek Bezi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun