Kozmela.com

Göğüs Ucu Koruyucu-Çıkarıcı

Emziren annelerin imdadına yetişen göğüs ucu koruyucu ve çıkarıcı ürünleri kategorimizden hemen inceleyebilirsiniz.

Emziren annelerin  yaşadığı en büyük problemlerden biri göğüs ucu çatlağıdır. Bu çatlaklarının görülen en sık sebebi ise bebeğin emme pozisyonudur. Bebeğinizin göğsünüzü kavraması , emme hızı  ve göğüs ucunun ıslak kalması çatlamalara yol açabilir. Bu sebeple koruyucu ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Göğüs ucu koruyucu, emzirme sırasında hassas ve çatlamış göğüs ucunu korumak için özel olarak tasarlanmıştır.  Genellikle, ince, yumuşak ve kokusuz silikondan üretilmektedir. Bunun yanı sıra bebeğin göğüsle temasını sağlamaya yardımcı olan özel tasarıma sahiptir.

Gögüs ucu çıkarıcı ise, düz ve içe dönük göğüs uçları için özel olarak tasarlanmıştır. Zor emziren annelerin kurtarıcısı göğüs ucu çıkarıcı nazik vakum yoluyla göğüs ucunu çıkarmaya yardımcı olur. Böylelikle bebeğinizin emmesi kolaylaşır ve rahatça beslenir. Hamileliğin son üç ayında kullanılması önerilmez.

Siz de aradığınız anne-bebek ürünlerini Kozmela’dan bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Göğüs Ucu Koruyucu-çıkarıcı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun