Kozmela.com

BABE

Babe markasında 49 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Babe Ürünleri

Aktif ve etkili bileşenleriyle dermatolojik tedavileri desteklemeyi hedefleyen Babe ürünlerini Kozmela'yla keşfedebilirsiniz.
 
1994'te iki eczacı tarafından İspanya'da kurulan Babe, sektöre ilk adımını temel cilt problemlerine çözüm getirecek dermokozmetik ürün serileriyle atmıştır. Zaman içinde ünü pek çok ülkeye yayılan Babe, güzellik ve sağlığın birbirinden ayrı düşünülemeyeceği ilkesiyle, tıbbi bir bakış açısını benimsemiştir. Bu amaçla, bütçesinin %15'ini ArGe yatırımlarına, %5'lik bir bölümünü ise sağlık sektörüne ilişkin tanıtım ve promosyonlara harcamaktadır. Avrupa kıtasının en popüler araştırma bölgeleri arasında yer alan Babe üretim tesisleri Valencia Technological Park’ta bulunmaktadır.
 
pH değerleri cildin doğal yapısına uygun ve yüksek etkinliğe sahip Babe ürünleri, farklı cilt sorunlarına hitap etmektedir. Yağlı ve akneli ciltlere özel stop akn serisi sebum üretimini dengeleyerek, tıkalı gözenek ve parlama sorunun önüne geçmeye yardımcı olur. Markanın hassas ciltlere yönelik ürünleri ise cilde nem kazandırır ve kızarıklıkları yatıştırmayı destekler.
 
Cilt fizyolojisiyle uyumlu Babe nemlendirici, yüz temizleme jeli, güneş kremi, tonik losyon ve dahası arasından dilediklerinizi hemen sepete ekleyebilirsiniz!
 

Babe
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun