Kozmela.com

GÜNLÜK PED

Günlük Ped kategorisinde 37 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Kotex Günlük Ped Uzun 16 adet Kotex Günlük Ped Uzun 16 adet 49,90 TL 29,90 TL %40
İNDİRİM
Sepete Ekle

Günlük Ped Çeşitleri

Kadınların günlük yaşamda daha konforlu, hijyenik ve özgüvenli hissetmeleri için tasarlanan günlük pedler vajinal akıntı ya da lekelenme gibi durumların önüne geçmeye yardımcı olan kullanışlı ürünlerdir. Günlük ped kadınların hem hijyenik hem de güvenli hissedecekleri şekilde düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Kadın sağlığı gözetilerek üretilen hijyenik günlük pedler kullanım dönemi ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Günlük pedler tasarlanırken kadınların hareket kabileyetini sınırlamayacak, konforlarından ödün vermeyecek şekilde düşünülmüş ve üretilmiştir. 

Günlük Ped Ne İşe Yarar?

Günlük ped çeşitleri, hijyenik pedler ile karşılaştırıldığında daha minimal yapıda olduklarından dolayı daha kullanışlı olarak öne çıkıyor. Standart hijyenik pedler ile günlük ped karşılaştırıldığında en önemli farkın adet dönemindeki kanama yoğunluğu olduğu görülebilir. Bilindiği gibi regl döneminde belirli bir süre boyunca kanama gerçekleşir ve hijyenik pedler bu yoğun kanama ile ortaya çıkan kokuyu hapsederler. Yani hijyenik pedler bu yoğun dönemlerde daha koruyucu özelliktedir. Ancak günlük pedler bu noktada daha farklı bir ihtiyacı giderirler. Günlük ped, salgıların ortaya çıkarttığı ıslaklık hissinin önüne geçmeye, koku ve bakteri üretimini engellemeye yardımcı olur. Bu yüzden günlük olarak oldukça kullanışlıdır. 

Günlük ped kullanılmalı mı?

Günlük pedler hem adet dönemlerinden önce hem de adet dönemlerinden sonra kullanıma uygun ürünlerdir. Günlük olarak ortaya çıkabilen salgıların ortaya çıkarttığı ıslaklık hissini engellemek ve gün içerisinde kişisel konforunu sağlamak isteyen kadınlar için günlük ped adeta kurtarıcı gibidir. O sebeple çoğu kadın tarafından hemen her gün kullanılır. Özellikle gün içerisinde kendisini güvenceye almak, rahat hareket etmek ve konforundan taviz vermek istemeyen tüm kadınlar için önerilmektedir. 

Adet düzensizliği yaşayan ve zor durumda kalan kadınlar için günlük ped kullanımı oldukça avantajlı oluyor. Çünkü düzensiz adetlerde regl döneminin başlangıç zamanı tam olarak tahmin edilemiyor. Böyle durumlarda tedbir almak için günlük ped büyük kolaylık sağlıyor. Günlük pedler adet dönemindeki yoğun kanama için doğru ürünler olmasa da günlük konfor ve hijyen adına oldukça avantajlıdır. Yoğun kanamalar için yeterli emilme söz konusu olmasa da kanamanın meydana geldiği hissedildiği anda lekelenmenin önüne geçecek kadar koruma sağlayabilir. 

Vajinal akıntı her kadın özelinde farklılaşabilen bir durumdur. Yoğunluk ve miktara göre günlük ped çeşitlerinden uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğer yoğun akıntı yaşanıyorsa daha yüksek emciş gücüne sahip uzun günlük ped çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Bu pedler artan akıntı miktarına göre iç çamaşırını korumak için ideal oluyor. Eğer günlük pedlerden daha iyi ve sağlıklı verim almak isteniyorsa intim bakım ürünlerinden faydalanmak mümkündür. Ayrıca genital bölge ile temas halinde olan iç çamaşırlarını yıkarken hassas çamaşır deterjanları kullanarak genital bölge sağlığını korumak da mümkündür. 

Organik pamuklu ped çeşitleri ise daha hassas bir cilde sahip olanlar, fazla terleyenler için önerilmektedir. Çünkü bu tip günlük ped çeşitleri tahriş sorununun da önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. 

Günlük ped çeşitleri normal pedlere göre çok daha ince yapıdadır. Bu sayede her mevsimde kullanılabilir. Çünkü her elbisenin altına uygundur. Günlük ped çeşitleri özellikle günlük yaşamlarında, hareketlerinde tedirgin olmak istemeyen kadınlar için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca küçük ebatlı paketlerde tüketicilere sunulduğundan her an her yere taşımak mümkündür.

Pek çok farklı marka tarafından üretilen pamuklu pedler ortada yer alan sıvı emici bir bölüme sahiptir. Ayrıca kilitleme bölümleri vardır ve bu sayede sıvının alt tabakala inmesini engeller. Bu sebeple kıyafet fark etmeksizin bu pedler güvenli bir şekilde kullanılabilir. Günlük pedlerin hem gündüz hem de gece kullanıma özel çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı günlük ped çeşitleri ferahlatıcı kokuludur. Ped çeşitleri içerisinde normal, uzun ve gece ped seçenekleri bulunur. Günlük pedler sıvı ve koku tutma kapasiteleri ile birlikte hava aldıran yapıdadır. Tüm bu özellikleri belirli testlerden geçerek onaylanmaktadır. 

Günlük Ped Çeşitleri

Günlük pedler farklı paket ve adetlerde üretilmektedir. 32, 40, 48, 60’lı günlük ped çeşitleri vardır. Kullanım yoğunluğuna göre bunlardan dilediğinizi seçebilir ve günlük konforunuzu sağlayabilirsiniz. Çok fazla akıntı yaşamayan kadınlar hem regl öncesi hem de sonrasında 32’lik ped çeşitlerini kullanabilirler. Günlük ped çeşitleri rahatlık ve hijyen sağladığı için en çok araştırılan ürünlerden bir tanesidir.   

Hijyenik pedlerin fiyat politikasını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Markalar farklı paketler ve adetlerle hijyenik ped sunmaktadır. Pedler, akıntı yoğunluğuna bağlı olarak farklı özelliklerde tercih edilebilir. İnce, kalın, normal, uzun ve gece boyu seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Fakat kadınların herhangi bir alerjik durum, stres, hava koşulu gibi durumlarda ekstra bir akıntı durumu olabiliyor. Bu sebeple etkili bir tedbir almak için standart pedlerin yanı sıra günlük pedler kullanılabilir. Günlük pedler de diğer hijyenik pedler gibi kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. 

İnce, kalın, uzun ya da kısa şeklinde günlük ped çeşitleri bulunmaktadır. Bu durum elbette ped fiyatlarını da etkilemektedir. Tasarım şekli fiyatı etkilediği gibi paket içerisinde adedi de fiyatlarında değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Adet miktarı arttıkça ped fiyatlarında da bir artış söz konusudur. Ancak pek çok markanın farklı günlük ped çeşidi bulunmaktadır. Bu anlamda her bütçeye uygun günlük ped olduğunu söylemek mümkündür. Bunun için ufak çaplı bir araştırma yapmak mümkündür. Sitemizde günlük pedleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun, en kullanışlı seçeneklerden tercih edebilirsiniz.

Günlük pedler tek kullanımlık üretilirler ve kadınların gün içerisinde ortaya çıkacak akıntı riskine karşı tedbir almalarını sağlarlar. Günlük pedin en büyük özelliklerinden bir tanesi normal pedlere kıyasla daha ince yapıda olmasıdır. Firmalar tarafından genellikle pamuklu yapıda üretilirler ve ultra konfor sağlanması hedeflenir. Üretimin her aşamasında ince bir işçilik söz konusudur ve sızma önleyici kilitlerden ultra emme gücüne, hava aldırma özelliğine kadar pek çok detay düşünülmektedir. 

Günlük pedler her alanda güvenle rahat vakit geçirme isteyenler için özel olarak üretilmektedir. Ayrıca günlük ped çeşitlerinin bazıları ferahlatıcı, hoş kokulara sahiptir ve bu çeşitler genellikle sık bir şekilde tercih edilmektedir. Günlük ped çeşitleri farklı markalar tarafından üretilmekte olup zengin bir seçenek söz konusudur. Farklı tekniklerle üretilen günlük pedler her kadının günlük hijyen ve konfor ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Günün her saati her elbise altında rahatlıkla kullanılabilen günlük pedler pek çok farklı marka altında farklı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Günlük ped çeşitlerini sitemizde yakında inceleyebilir, dilediğiniz ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun