GÜNLÜK PED

Günlük Ped kategorisinde 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Günlük Ped

Günlük kişisel bakımınız için tasarlanmış günlük pedler, normal pedlerden daha ince ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Gün içinde kuru ve temiz kalmanıza yardımcı olurlar. 
Nefes alan yüzeye sahip günlük pedlerin farklı çeşitleri bulunmaktadır.
Parfümlü, parfümsüz, daha ince veya kalın çeşitleri bulunan günlük pedleri seçerek kendinize en uygun ürün çeşidini değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda çantanızda kullanmanız için özel ambalajlı hazırlanmış çeşitleri de bulunmaktadır. Çantanızda veya cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz.
Parfümlü günlük pedler oldukça çok tercih edilse de, parfümlü ürün çeşitlerini seçerken cildinize uyum sağlayıp, sağlamayacağına dikkat etmeniz önerilmektedir. Günlük pedlerde pamuksu yüzey tercihi de oldukça önemlidir. Seçeceğiniz ped, ne kadar pamuksu yüzeye sahip ise cildiniz için o kadar fayda sağlayacaktır. Kullanımı oldukça kolay olan günlük pedleri, normal pedler gibi iç çamaşırınıza kolayca yerleştirerek kullanabilirsiniz.
Günlük Ped Kullananların Seçtiği Markalar
Günlük ped kullananların, en çok tercih ettiği markaların başında Kotex, Orkid  gelmektedir.  Kozmela’da tüm bu markaların ürünlerini inceleyerek, indirim fırsatlarından tek tıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo avantajını da değerlendirebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun