Kozmela.com

DAVİNES

Davines markasında 70 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Davines Ürünleri

Davines grup, Bollati ailesi tarafından 1983 yılında İtalya Parma’ da kurulmuştur. Bollati ailesi, sürdürülebilir güzellik için laboratuvarlarında çalışmalarını devam ettirmektedir.
Doğal güzellik ve uyumdan yana olan marka, pek çok yüksek kaliteli ürün tasarlayıp kısa sürede adını duyurarak Londra, Paris, Meksika, New York gibi merkezlerde ofis açarak uluslararası alanda adını duyurmuştur.
Yenilikçi ve doğal içeriklerle hazırlanan Davines ürünleri ile saçlarınıza zarar vermeden doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.
Davines Şampuan
Tüm saç tipleri göz önüne alınarak çeşitlendirilen şampuanlar, içerikleri ve saçlarınıza zarar vermeyecek pH değerleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Cansız, kuru saçlar başta olmak üzere, kabaran ve kontrolü zar saçlar içinde pek çok saç bakım çeşidi bulunmaktadır.
Aynı zamanda ürünlerin seyahat boy olarak hazırlanan çeşitleriyle de sizler için en iyiyi sunmayı hedeflemektedirler.
Markanın en çok tercih edilen ürünleri Davines şampuanlardır. Formülleri sayesinde oluşan hoş kokuları ile doğallığı saçlarınızda hissedebilirsiniz. Kadınlar başta olmak üzere tüm kullananlar tarafından oldukça beğenilen ürünleri siz de saçlarınız için tercih edebilirsiniz.
 

Davines
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun