Kozmela.com

ANNE BAKIMI

Anne Bakımı kategorisinde 33 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Anne Bakımı

Doğum öncesi ve sonrası anneler için hem kutsal hem de zor bir dönemdir. Bu sebeple bu süreçte anne bakımı çok önemlidir. Hamilelik döneminde ve sonrasında alınan kilolar, çatlaklar, göğüs ve meme ucunda meydana gelen tahrişler anne adaylarını çoğu zaman huzursuz etmektedir.

Hamilelik Döneminde Anne Bakımı

Hamilelik ilk aylarından itibaren çatlak oluşumuna karşı önlemler alınmalıdır. Kilo alınımıyla birlikte gerilen vücudun elastikiyetini arttırmak için düzenli olarak çatlak oluşumunu engelleyici yağlar ve kremler kullanılmalıdır. Bu sayede karın, kalça ve göğüs bölgesinde kilo alımından kaynaklı oluşacak olan çatlak riski en aza indirmiş olur.

Hamilelik Sonrası Anne Bakımı

Doğum sonrası kadınların yaşadığı en büyük zorluklardan biri de göğüs ucundaki tahrişlerdir. Emzirme döneminde göğüs uçları hassaslaşır ve çatlar. Göğüs ucu kremleri tahrişi ve çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  

Hamilelik öncesinde olduğu gibi hamilelik sonrasında da çatlak oluşumu ihtimali vardır. Bu sebeple çatlak kremleri ve yağlarını düzenli olarak kullanmaya devam edilmelidir.

Bebek Bakımı Anne Bakımından Başlar

Hamilelik döneminde annenin vücuduna aldığı her ürün direk bebeğe geçer. Hamilelik sonrasında ise emzirme yoluyla sütten bebeğe aktarılır. Bu sebeple hamilelik döneminde ve sonrasında alınan ürünlerin doğal olmasına dikkat edilmelidir.

Anne bakımına dair aradığınız her ürünü sayfamızdan bulabilir tek bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun