Kozmela.com

KONTÜR

Kontür kategorisinde 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kontür Makyajı Nedir?

Kontür makyajı, yüz hatlarınızı ortaya çıkarmanıza ve yüz şeklinizi oluşturmanıza yardımcı olur. Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak daha hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kontür uygulamanızı yaptıktan sonra makyajınızı tamamlayarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Kontür uygulaması yaparken krem ya da toz yapıdaki ürünler tercih edebilirsiniz. Cilt tonunuzdan açık ve koyu renklere ihtiyacınız olacaktır.

Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Açık fondöteni elmacık kemiklerinize, yüzünüze aydınlık kazandırmak istediğiniz alanlara sürün. Koyu fondöteni ise elmacık kemiklerinizin bulunduğu hat boyunca çizgi şeklinde uygulayın. Daha sonra iki ürünün birleşmesi için makyaj fırçası veya sünger yardımı ile ürünleri cildinize yedirin.

Aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinizin üzerine ve dudak üstüne uygulayarak cildinize ışık kazandırabilirsiniz. Uygulamayı tamamladıktan sonra transparan pudra yardımı ile makyajınızın kalıcılığını arttırabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kontür Paleti

Fezi Altun & Max Factor iş birliği ile hazırlanmış kontür paleti en çok tercih edilen kontür paletlerinden bir tanesidir. Krem yapısı ile cildinize kolayca uygulayabilirsiniz.

Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Kontür
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun