Kozmela.com

GÜNEŞ LOSYONU

Güneş Losyonu kategorisinde 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Sepette %10 İndirim
Ücretsiz Kargo

Güneş Losyonu

Cildinizi güneşten koruma amacıyla pek çok etkili ürün tercih edebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de güneş losyon çeşitleridir. Güneş koruyucu losyonlar içeriğinde bitkisel formül olan, cildi korumaya yardımcı olarak üretilmiş ürünlerdir. Güneş koruyucu losyonlar özellikle güneşin yoğun olduğu günlerde güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumaya yönelik geliştirilmiş yardımcı ürünlerdir. Güneşin zararlı ışınları ile birlikte güneşin ortaya çıkardığı lekelere karşı da yine güneş losyon çeşitleri ile destek koruma sağlayabilirsiniz.

Güneş Losyonu Nedir?

Güneş losyonu içerisinde yüksek koruyucu faktör olan SPF bulunan ürünlerdir. Bu bileşen cildin sağlıklı bir şekilde korunmasına katkı sağlamaktadır. Farklı markalar altında sizlere sunulan güneş losyonları bitkisel ve doğal olarak formüle edilmekte ve sizlere ulaşmaktadır. Güneş losyonları cilt üzerinde ne kaşıntı ne de yanık hissi uyandırmamaktadır. Güneş losyon çeşitleri her ten rengine uygumlu olarak üretilmektedir. 30 ve 50 SPF koruma faktörü olarak iki çeşit şeklinde sizlere sunulmaktadır.

Güneş Losyonu Ne İşe Yarar?

Aloe vera yağı sayesinde cilde E vitamini ve gliserin takviyesi yapar. Bu da cildin nemlenmesine destek sağlar. Güneş losyon çeşitleri renklendirici ya da paraben içermemektedir. Güneş losyonları tıpkı güneş kremleri gibi cildi korumaya yardımcı olmakta ve beslenmesine katkı sağlamaktadır. Güneş koruyucu losyon çeşitleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumaya destek sağlayabilir ve güneşin tadını dilediğiniz kadar çıkarabilirsiniz. Güneş losyon çeşitleri uzun süre etkisini sürdürmekte olup cildi hem dış etkenlerden hem de erken yaşlanma durumundan korumaya yardımcı olmaktadır. 

Güneş Losyonu ile Güneş Kremi Arasındaki Fark?

Her ne kadar piyasadaki ürünler göz önüne alındığında güneş kremi ve losyonu birbirine çok yakın gözükse de birtakım farklılıklar söz konusudur. İki ürün de cildi güneşten korumaya yardımcıdır. Ancak kullanımı kişiye göre değişebilir. Losyonlar genellikle yaz mevsimlerinde tercih edilir. Kremler ise daha çok kuru kış mevsimlerinde ve soğuk havalarda kullanılmaktadır. Losyonlar içerik itibarıyla kremlerden daha kaygan ve yağlıdır. Losyonlar kremlere bakarak daha yumuşak ve hafif bir dokuya sahiptir. Cilt kuruluğu yaşayan insanlar genellikle losyon kullanmaktadır. Bu gibi ufak farklılıklar söz konusu olsa da her iki ürün de cilt korumasına yardımcı olması maksadı ile kullanılır. Hem güneş losyonu hem de güneş kremi çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz markanın dilediğiniz ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun