Kozmela.com

VÜCUT SPREYİ - BODY SPLASH

Vücut Spreyi - Body Splash kategorisinde 49 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vücut Spreyi

Mis gibi body mist seçenekleri Kozmela’da!

Vücut spreyi, vücuda hoş bir koku sağlamanın en ideal yollarından biridir. Özellikle duş sonrası cildi nemlendiren ve ferahlatan etkisi sayesinde bakımını tamamlayama yardımcı olur. Bunun yanı sıra parfüm kalıcılığını da arttırmayı destekler.

Genellikle yoğun koku sevmeyenlerin tercihi olan vücut spreyi tek başına kullanıldığı gibi parfüm ile kombinleyerek de tercih edilebilir. “Kullanım alanı oldukça geniş vücut spreyini en doğru nasıl uygularız?” sorusunu cevaplayacak olursak; duş sonrası temiz vücuda uygulanması tavsiye edilmektedir. Koku kalıcılığını arttırabilmek adına bilek, dirsek, diz, boyun, kulak arkası ve saç uçlarına uygulama yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen body mist markaları arasında Victoria's Secret , Eda Taşpınar, Nuxe, Angie, Caudalie gibi markalar yer almaktadır. Victoria's Secret Amber Rose içeriğinde bulunan kehribar, vişne, vanilya ve sandal ağacı notaları ile kısa sürede herkesi büyülemeyi başarmıştır.

Siz de koku tarzınıza en uygun vücut spreyi seçeneklerini Kozmela’dan inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Vücut Spreyi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun