Kozmela.com

MJCARE

Mjcare markasında 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mjcare Peeling Maske

Bir Güney Kore markası olan Mjcare yüz maskeleri ile birlikte ayak maskeleri ile de adından sıklıkla söz ettirmektedir. Güney Kore’nin en iyi markalarından bir tanesi olarak gösterilen Mjcare 300’den fazla maske çeşidi üreterek insanların cilt bakımında önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Ürünlerini Rusya, Tayland, Amerika, Japonya gibi dünyanın çeşitli ülkelerine dağıtmakta olan markanın ürünleri ülkemizde de büyük bir beğeni ile karşılanmaktadır. 

Mjcare Ürünleri

Maskeler cilt bakımında önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü maskeler bileşenleri gereği diğer cilt bakım ürünlerine kıyasla çok daha yoğun bir bağım sağlar. Cildin ister günlük olsun ister haftalık ihtiyaç duyduğu bakımı en iyi şekilde sağlamayı amaçlar. Cilt tipine göre seçilecek bir maske ile kapsamlı bir cilt bakımı sağlamak mümkündür. Maskelerin pek çok özelliği vardır. Cildi nemlendirme, beslenmesine ve canlanmasına destek olma gibi… Özellikle kolajen üretimine destek olan maskeler cildin yenilenme sürecine de katkıda bulunabilirler. 

Kolajen cildin kendini yenilemesi için son derece önemlidir. İlerleyen yaşla beraber kolajen üretiminde azalma meydana gelebilir. Böyle bir durumda cildin normal fonksiyonlar ile kolajen üretimini destekleyecek bir maske kullanmak gerekebilir. Mjcare kolajen üretimini destekleyici maskeler tercih edilerek cilde etkili bir destek vermek mümkün olabilir. 

Yeterli neme sahip olmayan ciltler çok çabuk yıpranabilir ve olması gerekenden çok daha erken bir zamanda yaşlanma belirtileri ortaya çıkarabilirler. Bu sebeple cildin mutlaka nem ihtiyacı karşılanmalıdır. Maskeler yoğun nem sağlayan özellikleri ile bu konuda cildin yardımcısı olabiliyorlar. Nemini almış cilt çok daha parlak, canlı ve sağlıklı görünmektedir. Mjcare maskeler içerisinde bulunan hyalüronik asit cildin nem ihtiyacını karşılama adına önemlidir. Cildi canlandırmanın yanı sıra dolgun bir görünüm elde etmeyi de sağlarlar. 

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

Maskeler ayak bakımında da önemlidir. Özellikle ayak bakımına uygun olarak geliştirilmiş olan maskeler çorap tipi tasarlandığından kullanımda da kolaylık sağlarlar. Mjcare ayak maskesi kuru, bakımsız, nemini kaybetmiş ayaklara yoğun bir bakım sağlamayı amaçlar. Ciltteki kuruluğu ve sertliği gidermeye yardımcı olan Mjcare ayak maskesi ayakları yumuşatır, canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlamaya katkı sağlar. 

Mjcare soyulan ayak peeling maskesi içeriğinde betaglukan, salyangoz özü barındırır. Bunlar doğal ekstratlardır. Ayakların nemlendirilmesine, beslenmesine katkı sağlarlar. Ayaklarda yumuşak bir his bırakırlar. İçeriğindeki panthenol ve alantoin ile cilde etkili bir destek sağlarlar.

Mjcare soyulabilen ayak maskesi kullanımı da oldukça kolaydır. Öncelikle çorap ve esansları ayırmak gerekir. Ardından ürünün peeling kısmı çorap formunun içerisine eklenir. Sonrasında çorap giyilir. Ayak bileğinden yapıştırılıp sabitlenecek maskeyi 1 saat kadar bekletmek gerekir. 
Mjcare ayak peeling maskesini düzenli kullanmak daha etkili bir sonuç verecektir. Zaten ortalama 3 gün gibi bir süre sonunda ayaklarda soyulmalar görülecektir. Düzenli kullanımı takiben 1-2 hafta sonra ise ayaklardaki deri değişimi görülebilir.

Çok daha sağlıklı, canlı ve bakımlı görünen ayaklara kavuşmak için Mjcare ayak peeling maskesini siz de deneyebilirsiniz. Mjcare soyulan ayak peeling maskesini sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun