BEBEK PUDRASI

Bebek Pudrası kategorisinde 6 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Pudrası

Bebek pudrası, bebeklerin pişik olmaması için kullanılmaktadır. Ancak bebeklerin dışında yetişkinlerin de oldukça sık kullandığı ürünlerden bir tanesidir.

Bebeklerin bezini değiştirdikten sonra yeni bezi bağlamadan önce uygulanan talk pudrası, bebeklerin cildini tahrişe karşı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda bebek pudrası yazın bebeklerin vücudunda pişik olabilecek bölgelere de uygulanmaktadır.

Yetişkinlerin de sık sık kullanılan bebek pudrası, çok amaçlı kullanılabilecek bir üründür. Bebek pudrasını, yazın sıcak havalarda koltuk altınızın tahriş olmaması için tercih edebilirsiniz. Kuru şampuanların içindeki temel madde olan pudrayı da saç diplerinize uygulayarak canlı ve dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bebek Pudrası Fiyatları

Farklı boyut seçenekleri ile hazırlanan pudraların gram seçeneğine göre farklı fiyatları bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla hazırlanan talk pudraların farklı markaların hazırlamış olduğu ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Dalin Serpme Pudra 90gr en çok tercih edilen bebek pudrasıdır. Kozmela’da tüm bebek pudrası çeşitlerini inceleyerek tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Bebek Pudrası
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun