SAÇ KÖPÜĞÜ

Saç Köpüğü kategorisinde 37 ürün bulundu

EN ÇOK SATANLAR
Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Saç Köpüğü Önerileri

Saç köpükleri, saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı bakım ürünlerinden bir tanesidir. Saçlarınıza hacim kazandırmaya yardımcı şekillendirici ürün, saçlarınızın parlaklık kazanmasına da yardımcı olur. Buklelerinizi belirginleştirirken size dolgun ve hacimli saçlar sağlar. 
Saç köpüklerini, düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınızı şekillendirirken kullanabilirsiniz. En çok kullanılan saç köpüğü markaları, Taff, Urban Care, got2b, Egos gibi markalardır. Farklı ürün çeşitleri bulunan saç köpükleri, hacim kazandıran, bukle belirginleştirici, düzleştirici özellikleri ile hazırlanarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. 
Kıvırcık ve Dalgalı Saç Uygulaması
Yıkadığınız ve hafif kuruttuğunuz, nemli saçlarınıza saç köpüğünüzden bir miktar alarak tüm saçınıza uygulayın. Daha sonra fön makinanız veya maşa yardımı ile saçlarınızı kurutarak şekillendirin.
Düz Saça Köpük Uygulaması
Düz saç tipine sahipseniz, saçlarınıza hacim kazandırmak için saç diplerine saç köpüğü uygulaması yapabilirsiniz. Aynı zamanda düzleştirici etkili saç köpüğü ile saçlarınızın pürüzsüz şekilde düz olmasını sağlayabilirsiniz. Nemli saçlarınızın diplerine saç köpüğü uygulayın ve sonrasında fön çekerek veya düzleştirerek şekillendirin.
Saç köpüğü çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek saçlarınızı şekillendirmeniz için ihtiyacınız olan ürün çeşidini kolayca bulabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Saç Köpüğü
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun