AYDINLATICI - HİGHLİGHTER

Aydınlatıcı - Highlighter kategorisinde 82 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Aydınlatıcı Önerileri

Parlak ve ışıldayan cilt için özenle hazırlanan aydınlatıcılar, son makyaj trendlerinin vazgeçilmezi haline geldi. Makyajınızı yaptıktan sonra ışıltı katmak için uygulayacağınız aydınlatıcılar pek çok farklı renk ve ürün tipi seçeneğine sahiptir.

Aydınlatıcı renginizi seçerken cilt tipine göre seçebileceğiniz gibi kullanım şeklinize göre de seçebilirsiniz. Bronz bir tene sahipseniz bronz renkteki aydınlatıcı çeşitlerinden birine makyajınızda yer verebilirsiniz ya da beyaz bir ten rengine sahipseniz ten renginize uygun açık renklerdeki aydınlatıcı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Highlighter çeşitlerinin toz, krem, likit çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım şeklinize göre üç çeşidi inceleyerek size uygun ürünü bulabilir, kolayca alışverişinizi oluşturabilirsiniz.

Aydınlatıcı Nasıl Sürülür?

Aydınlatıcı uygulamanın pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır.

Aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinizin üzerine, göz pınarlarınıza, dudak üstüne, kaş altına ve burnunuzun ucuna uygulayabilirsiniz. Uygulama yaparken yelpaze şeklindeki geniş fırçalardan yararlanabileceğiniz gibi ürünü parmaklarınız yardımı ile de uygulayabilirsiniz.

Aydınlık ve parlak bir cilt için bir diğer uygulama çeşidi de aydınlatıcınızı ve fondöteninizi karıştırarak cildinize uygulamak olacaktır. Bu uygulamayı yalnızca likit aydınlatıcılar kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. 1 damla fondöten, 1 damla da likit aydınlatıcınızdan damlatın, karıştırın ve tüm yüzünüze uygulayın. Karışım oranını kendinize göre ayarlayarak kendi karışım oranınızı oluşturabilirsiniz.

Highligter – Aydınlatıcı ürünleri arasında en çok tercih edilen markaların başında Loreal Paris, Maybelline, Pastel, Rimmel London gelmektedir. Tüm highlighter çeşitlerini incelemek için tıklayın.

 

Aydınlatıcı - Highlighter
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun