WAX

Wax kategorisinde 33 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

En İyi Wax Çeşitleri

Saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı şekillendirici ürünlerden bir tanesi olan wax, en çok erkekler tarafından kullanılsa da kadınlar da saçlarını şekillendirirken wax tercih etmektedir. Özellikle saç düzleştirme işleminden sonra wax kullanımı oldukça yaygındır. Saçlarınızı elleriniz yardımı ile şekillendirirken de sabitlemek için wax tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın elektriklenmemesini ve sabitlenmesine yardımcı olur.
Wax seçerken saç yapınıza uygun ürünü seçmeniz gerekir. 
Yumuşak bir saç yapısına sahipseniz sert özellikli bir wax seçmeniz gerekir. Yumuşak saçlarda hafif yapılı bir ürün seçtiğinizde saçınız çabuk bozulabilir. 
Saçlarınız uzun ise saçlarınızı kolay şekillendirmek ve uzun süre kullanmak için yine sert yapıda bir wax seçmeniz gerekecektir.
Islak ve mat bitişli seçenekleri bulunan wax çeşitleri arasından erkeklerin en çok kullandığı wax, mat bitişe sahip olandır. Mat bitişli wax, uygulama yaptığınızda doğal bir görünüm yakalamanıza olanak sağlar. Yağlı, yapış yapış bir görünüm oluşturmaz. 
Bazı saçlar da ise ıslak bitişli wax kullanımı sizi daha hoş bir görünüme kavuşturacaktır. Saçlarınız uzun ise ıslak bitişli wax çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz.
Wax Fiyatları
Kozmela’da birçok markanın wax çeşidini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hazırlanan waxların her bütçeye uygun çeşitleri bulunmaktadır. 
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun