Kozmela.com

HELİOCARE

Heliocare markasında 24 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Heliocare Güneş Kremi Çeşitleri

Güneş ışınları yeterli miktarda cilde temas ettiğinde faydalı olsa da her şeyin olduğu gibi güneş ışınlarının da fazlası zarardır. Gün boyu cilt ile temas eden güneş ışınları zararlı etkilerini gösterebilir. Güneşten uzak durulamadığı durumlarda, tatillerde ise cildi güneşin zararlı etkilerinden koruma adına pek çok ürün bulunuyor. Heliocare ise güneş koruyucu ürünleri ile cilt sağlığını en iyi şekilde destekliyor. Küçük büyük demeden herkes için etkili bakım sunan Heliocare ürün çeşitliliği ile de tercih sebebi oluyor.

Heliocare cilt bakım ürünleri içerisindeki yeşil çay ekstresi, eğreti otu gibi pek çok doğal öz cilt bariyerini güçlendirmeye katkı sağlar. Cilt bariyeri ne kadar güçlü olursa güneşin zararlı ışınları ile çevresel faktörlere karşı direnci o kadar artacaktır. Ayrıca Heliocare ürünleri cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olurken aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerini de en aza indirmeye destek olur.

Heliocare Güneş Kremi

Heliocare güneş bakım ürünleri doğal içeriklere dayandığından etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Güneşe uzun süre maruz kalmak ciltte mekanin dengesine olumsuz yönde zarar verir. Ayrıca cildin üst katmanlarında da cilt tonu eşitsizliklerine neden olabilir. Güneş kremleri ise cildi maruz kaldığı güneş ışınlarından en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor. Heliocare’in geliştirdiği güneş bakım serisi özellikle vaktinin çoğunu dışarıda güneş altında geçiren kişiler için oldukça idealdir. Plajda, yüzme havuzunda Heliocare markasının güneş kremi ve güneş bakım ürünleri kullanılabilir.

Markanın sunduğu güneşe karşı hem vücut kremi hem de yüz güneş kremi seçeneklerini bulunmaktadır. Özel içeriğe sahip bu güneş bakım ürünleri kolay bir şekilde uygulanır ve ciltte parlamaya, yağlı hisse neden olmaz. Cilt emildikten sonra pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Güneş kreminin yanı sıra jel formunda güneş krem seçenekleri de bulunuyor. Bu jel ürünler özellikle ciltte eşit bir ton sağlamaya yardımcı oluyor. Doğal bitki özleri ile geliştirildiğinden güneş bakım ürünleri cildin doğal dengesine hiçbir şekilde zarar da vermiyor.

Heliocare 90 faktör güneş kremi güne ışınlarının yaydığı zararlı etkiyi ortadan kaldırmaya ve cildin nem dengesini sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca ciltteki sebum dengesinin ayarlanmasına da katkı sağlamaktadır. Cildin güneş altında kaybettiği nemi yeniden sağlamaya yardımcı olan 90 faktör güneş koruyucular ciltte kusursuz bir sonuç isteyenler için idealdir. Oldukça yüksek bir koruma sağladığından ötürü en hassas ciltlerde bile kullanıma uygundur.

Güneş koruyucu seri içerisinde karma, yağlı, normal ciltler için uyumlu seçenekler bulunmaktadır. Yağlı ciltlere özel geliştirilen güneş bakım kremi ciltte mat bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Parlamanın önüne geçmede etkili olmakla beraber ciltteki yağ dengesini sağlamaya da katkı sağlamaktadır. Sivilce ve akneye eğilimli cilt tipleri için de güneş bakım ürünleri içerisinde seçenekler bulunuyor. Bu ürünler özellikle sivilceye sebebiyet verebilecek etkenleri ortadan kaldırmaya destek vermektedir.

Heliocare Ürün Çeşitleri

Heliocare güneş koruyucu serisi içerisinde 90 ve 50 SPF seçenekleri bulunuyor. 90 faktör koruma sağlayan bakım kremi cilde en iyi kalkanı sağlar. Ayrıca UVA ile UVB ışınlarını tamamen engelleyebilme özelliğine sahiptir. Bazı cilt tipleri güneşe karşı ultra hassas olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yüksek koruma içeren güneş bakım ürünleri tercih edilmelidir. Bu yüksek korumalı güneş bakım ürünleri cilt tonunu korumak isteyenler için de ayrıca kullanışlıdır. 

50 SPF güneş kremleri 90 faktör korumalı alternatiflere göre daha geçirgen olduğu düşünülse de UVA UVB filtreleme özelliği ile tercih sebebidir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerini minimuma indirmeye destek verir. Markanın sunduğu güneş bakım serilerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de ürünlerin su bazlı olmasıdır. Piyasada pek çok yağ bazlı güneş ürünü bulunuyor ancak bunlar cilt tıkanmasına, cilt kirlenmesine neden olabilmektedir. Su bazlı üretilen güneş kremi ürünleri ise cildin Ph dengesine uyum sağlayarak hijyenik bir etki sunar. Bu ürünler içeriği sayesinde ayrıca sebum dengesini ayarlamaya yardımcı olur. Aşırı yağlı ciltler söz konusu olduğunda Heliocare’in her daim bir çözümü bulunmaktadır.

Heliocare güneş koruyucu serileri içerisinde yer alan ürünler 90 ya da 50 faktörlü ihtiyaca yönelik çeşitlerden oluşmaktadır. Ayrıca bu ürünler kullanıma bağlı olarak teneke kutu, tüp ya da sprey formunda sunulmaktadır. Kavanoz şeklinde sunulan güneş krem çeşitleri ise fondöten şeklinde kullanıma uygundur. Sprey formundaki ürünleri püskürtmeli olduğundan rahat bir şekilde cilde uygulanabilmektedir. Üstelik sprey formundaki güneş bakım ürünleri her yere rahat bir şekilde taşınabilmektedir. 

Markanın ürünleri ihtiyaca yönelik farklı boylarda ürünler sunmaktadır. Kullanım yoğunluğuna göre bu ürün boylarından en ideali tercih edilebilir. Eğer uzun bir tatil planı söz konusu ve güneşe maruz kalma durumu çok yoğun olacaksa Heliocare markasının sunduğu 200ml ebatlarındaki güneş bakım ürünleri tercih edilebilir. Ancak daha az bir kullanım söz konusu ise 50 ya da 60ml ürünler tercih edilebilir. Kavanoz şeklindeki ürünler kutu başına 10 gr şeklinde standart fiyatlarla sunuluyor. Rahat taşıma açısından bu kremler uygundur. Ancak tatilde daha sık güneşe maruz kalma durumlarında arzuya göre farklı boylarda tercih edilebilir.

Heliocare güneş bakım ürünleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılmaktadır. Bilindiği gibi güneş ışınları sadece yaz aylarında değil kış aylarında da ciltte olumsuz birtakım sorunlar meydana getirebilmektedir. Bu gibi durumlara karşı kış aylarında da birbirinden farklı formlarda ve ebatlarda sunulan Heliocare güneş bakım ürünleri tercih edilebilir.

Heliocare Renkli Güneş Kremleri: Heliocare Color Serisi

Heliocare güneş serisi içerisinde yer alan Heliocare Color renkli güneş koruyucu olarak da bilinmektedir. Renkli güneş kremleri cilt üzerinde kusursuz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Bu güneş kremi çeşitleri özellikle cilt üzerindeki ton eşitsizliklerini kapama adına oldukça etkilidir. Cilt tonuna uygun çeşitli tonlar sağlamaya yardımcı olur. Bu sayede cilt üzerinde eşit bir görünüm oluşmasına katkıda bulunur. Buğday, açık ve kahverengi ten için uygun seçenekleri bulunuyor. Heliocare Color melazma benzeri cilt tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırmaya yardımcı olarak plaj ve havuz keyfini kozmetik anlamda kusursuz bir görünüm ile ikiye katlıyor.

Cilde uygulandıktan itibaren cilt sadece güneşe karşı korunmuş olmaz aynı zamanda cildin nefes almasına katkı sağlar. Su bazlı ürünler olduğundan ciltte ince bir tabaka oluşturur. Ancak bu tabaka cildin nefes almasını engellemez. Bu sebeple yaz boyunca arzu edilen her an Heliocare güneş bakım ürünleri rahat bir şekilde uygulanabilir.

Güneş ışınlarının en büyük olumsuz etkilerinden bir tanesi de ciltte erken yaşlanma belirtilerini ortaya çıkarmasıdır. Heliocare Color da dahil olmak üzere güneş koruyucu seri özel ve doğal bileşenleri sayesinde ciltte güneşe bağlı erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye katkı sağlar. Özellikle cildin en büyük düşmanı olan kuruluğun önüne geçerek cildin daha canlı görünmesine destek verir.

Heliocare güneş krem, losyon ve bakım ürünlerinin tamamını Kozmela’da yakından inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ve hızlı kargo imkânı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun seçtiğiniz Heliocare güneş bakım ürünü anında sizin oluyor. Ürünleri incelemek, karşılaştırma yapmak ve en uygun ürünü anında sipariş vermek için sizi Kozmela dünyasına bekliyoruz.

Heliocare
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun