HELİOCARE

Heliocare markasında 13 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Heliocare Heliocaps 60 Kapsül Heliocare Heliocaps 60 Kapsül 199,00 TL 159,20 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Heliocare Advanced

Doğal özlerden oluşan bileşenleri kullanarak güneşin zararlı ışınlarından koruyan ürünler geliştiren Heliocare markası aynı zamanda bronzlaştıran ürünler de hazırlıyor. Markanın uzun süren AR-GE çalışmaları neticesinde hazırladığı ürünler Fernblock teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Ürün formüllerinde bitki özlerine de sıklıkla yer veriliyor.

Güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi koruma altına almaya yardımcı olan güneş koruyucu ürün seçenekleri arasında, farklı koruma faktörlerine sahip alternatifler yer alıyor. Markanın ön plana çıkan bir diğer özelliği ise farklı cilt tonlarına özel alternatif ürünler geliştiriyor olması. Buğday tenliler, açık tenliler gibi ten rengi ile uyumlu bronzlaştırıcı ürünleri kullanarak çok daha doğal bir bronzluk elde etmek mümkün olabiliyor.

Heliocare ürünlerinde yeşil çay ekstresi, eğrelti otu ekstresi gibi cildi besleyen bileşenler yer aldığından ürünleri kullanırken cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirmeye de yardımcı olabiliyorsunuz. Antioksidan etkisi de bulunan ürünleri Kozmela farkı ile kolayca satın alabilirsiniz.

 

Heliocare
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun