Erkek Tüy Dökücüler Sprey ve Krem Çeşitleri

İstenmeyen kıllar sadece kadınların değil erkeklerin de ciddi bir problemi. Bu anlamda erkeklerin vücutlarında istenmeyen tüylerin önüne geçme adına pek çok etkili ürün geliştirilmiş durumda. Erkek tüy dökücü ürünler her ne kadar içeriği birbirinden farklı olsa da temelde istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması amacı ile formüle edilmiştir. Erkek tüy dökücü krem ve spreyler pek çok farklı marka altında sunulmaktadır. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde kılın doğal bir biçimde incelmesi ve bir daha çıkmamasına yardımcı olurlar. Dilediğiniz tüy dökücü ürünü kullanabilir ve bu sorundan en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz.

Erkek Tüy Dökücü Sprey

Erkek tüy dökücü ürünler içerisinde yer alan tüy dökücü spreyler rahat kullanımı ile dikkat çekiyor. İçeriğinde özel olarak koruyucu barındırmayan sprey tüy azaltıcı ekstresi ile etkili olmayı başarıyor. Tüylerin dökülmesini ve beraberinde azalarak incelmesini sağlamaktadır. Özel olarak formüle edilen içeriği sayesinde tüylerin çok daha geç çıkması sağlamaktadır. Erkek tüy dökücü sprey oldukça rahat ve pratik bir kullanım sunduğundan tercih sebebidir. Farklı markaların erkek tüy dökücü spreyleri bulunmaktadır. 

Erkek Tüy Dökücü Krem

Vücut bakımı yaparken rahatsızlık duyulan kıllardan kurtulmanın en kolay çözümü tüy dökücü kremlerdir. Bazı krem ve serumların içerisinde doğal bitki özleri bulunmakla beraber bu sorunun doğal yöntemlerle ortadan kaldırılması mümkündür. Erkek tüy dökücü kremler günümüzde bu sorunu yaşayan pek çok erkek tarafından kullanılmaktadır. Ustura ya da tıraş bıçağı kul köklerini beslediği için ilerleyen zamanla beraber çok daha yoğun bir kıl problemi ile karşılaşmak kaçınılmaz olabilmektedir. Bu sebeple içeriğini rahat bir şekilde görebildiğiniz pek çok dermokozmetik markanın sunduğu tüy dökücü kremleri tercih edebilirsiniz. Kozmela’da pek çok markanın tüy dökücü krem çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Erkek Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü kremi üç aşamada kullanabilirsiniz. Paket içerisinde sizlere sunulan aparat ile tüylenme olan bölgeyi tamamen kapatacak şekilde ürünü sürmeniz gerekir. Ardından 3 dakika gibi kısa bir süre beklenir. Ardından yine aparat sayesinde küçük bir bölgede tüylerin dökülüp dökülmedi kontrol edilebilir. Tüy dökülmesi görülüyor ise bol su ile yıkanarak temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Hassas bir cilt yapınız var ise 3 dakikalık bir bekleme süresi yeterlidir. Ancak tüy dökülmesi görülmüyor ise 6 dakikaya kadar bekleyebilirsiniz. İstenen etkiyi gördüyseniz 6 dakikayı geçmeyecek şekilde bekleme sonrasında su ile temizleme durulama işlemi yapabilirsiniz. Erkek tüy dökücü krem çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz markanın dilediğiniz tüy dökücü ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun