BRONZER

Bronzer kategorisinde 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bronzer Markaları

Bronzer, her daim cildinizde güneşin bronz ten etkisini yakalayabilmeniz için tasarlanmış bir makyaj ürünüdür. Cildinizi bronz ten görünümü ile ısıtarak teninizde daha doğal ve canlı bir ten etkisi yaratmaya yardımcı olur.

Bronzer çeşitleri arasında mat, ışıltılı, transparan ürün seçenekleri bulunmaktadır. Bronzer seçerken yağlı cilt tiplerinin mat çeşitler tercih etmesi gerekirken kuru cilt tiplerinin ışıltılı bronzerları tercih etmesi önerilmektedir.

Mat bronzer, mat görünümü ile yüzünüze boyut kazandıracak bir ürün çeşididir. Yüzünüze ışıltı vermek yerine daha koyu bir görünüm sağlar.

Işıltılı bronzer, hafif parlak ve ışıltılı görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Bronzerınızı uyguladığınızda hafif ışıltılı dokusu ile cildinize canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Mineral Pudra-Bronzer çeşitleri ise en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer en çok tercih edilen bronzer ürünlerinin başında gelmektedir.

Bronzer uygulaması yaparken büyük, yuvarlak bir makyaj fırçası tercih edebilir. Makyaj ürününü kolayca cildinize uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Ürünü uygularken yapılan yapılan en büyük hatalardan bir tanesi fazla ürün kullanımıdır. Bronzerınızı uygularken tüm yüzünüze uygulama yapmaktan kaçınmanız gerekir. Yüzünüzün yüksek kısımlarına (şakaklar, elmacık kemiklerinin altı) uygulama yaparken trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kontür uygulaması yaparken eğimli bir makyaj fırçası seçerek uygulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bronzer Fiyatları

En çok tercih edilen bronzer markaları Physicians Formula, Nuxe, Loreal Paris, Essence’ dir. Her bütçeye uygun bronzer fiyatlarını kolayca inceleyerek tek tıkla siparişinizi oluşturabilir, güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bronzer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun