Kozmela.com

PHYTO

Phyto markasında 86 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Phyto Şampuan Fiyatları

1968 yılında kurulan Phyto, şampuan, saç bakım yağı, serum ve maske gibi birbirinden farklı ürün çeşitleri ile kendi kulvarında öne çıkan önemli bir markadır. Phyto ürünleri gücünü doğadan alır. Ürünleri içerisinde 40’a yakın bitki ve esansiyel yağ ekstreleri kombin edilerek kullanılmaktadır.

Saç bakımı için doğal içerikler kullanan Phyto ürünlerinin kalitesi klinik testlerle onaylanmıştır. Saç sağlığını koruyarak saça gerekli bakımı sağlayan ürünler saçın doğal güzelliğini ortaya çıkarmayı hedeflemektedir. Parlak, hacimli ve sağlıklı görünen saçlar için doğadan gelen gücün kullanılması gerektiğine inanan Phyto markası bu anlamda ürünlerini bu düşünce ile geliştirmekte ve insanlara sunmaktadır.

Phyto seçenekleri arasında saç bakımına dair aranan her türlü ürün yer almaktadır. Saç bakımı ve güzelliği konusunda uluslararası bir popülerliğe sahip olan marka geçmişte dünya starı Brigitte Bardot tarafından tanıtılan ürünleri ile günümüze kadar gelmiştir.

Phyto saç bakım ürünleri arasında aşırı yıpranmış, hacmini ve canlılığını kaybetmiş, incelmiş saçların yeniden eski canlı ışıltısına kavuşması için etkili ürünler bulunuyor. Saçı canlandırma adına ihtiyaç duyduğu bileşenler Phyto şampuanlarında yer almaktadır.

Phyto marka pek çok farklı şampuan ve serum çeşidi üretmektedir. Saç bakım içerisinde önemli yeri bulunan Phyto ürünleri saça doğrudan etki ediyor ve saçın toparlanma sürecine en iyi desteği sağlamaya yardımcı oluyor. Kimyasal katkılı ürünler saça zarar verebiliyor bu sebeple sıklıkla doğal içerikli saç bakım ürünlerine yönelimler söz konusu oluyor. Phyto şampuan ve saç bakım ürünleri içeriğindeki doğal bitki özleri ile saça en iyi bakımı sağlamaya yardımcı oluyor.

Phyto Şampuan

Phyto’nun her saç tipi ve saç sorununa uygun olarak geliştirdiği bitkisel özlü pek çok şampuan çeşidi bulunuyor. Bunlardan Phyto şampuan serisi içerisinde yer alan Phytokeratine Extreme Exceptional şampuan kuru ve yıpranmış saçların kendisine gelmesine yardımcı olmakla beraber silikon ya da haraben gibi zararlı içerikler barındırmıyor. Saça hem esneklik hem de parlaklık kazandırmayı hedefleyen Phyto şampuan ürün saç dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçın çok daha rahat taranmasına olanak sağlıyor.

Phyto şampuan çeşitleri arasında bulunan bir diğer ürün Phytocyane şampuan kadın tipi saç kayıplarını engellemeye yönelik geliştirilmiştir. Phyto şampuan serisi içerisinde yer alan bu şampuan Saçları dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olan şampuan kuruluk ve buna bağlı nedenlerde ortaya çıkan saç seyrelmesinin önüne geçmeye destek olur. Ayrıca uzamayan saçlara destek veren Phyto şampuan saç kayıplarını azaltmaya yardımcı olurken saçın daha hacimli ve yoğun bir şekilde uzamasına da katkı vermektedir.

Erkek tipi saç kayıplarına uygun olarak geliştirilen Phyto şampuan serisi içerisinde Phytolium şampuan ise erkeklerde saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olurken saç kopmalarının önüne geçerek saç tellerinin güçlenmesine destek verir. Saçlara kökten uca etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olan Phyto şampuan kepek oluşumunu da ortadan kaldırmayı hedefler.

Phytojoba şampuan canlılığını yitirmiş kuru saçların nemlenmesine yardımcı olur. Kökten uca saçı beslemeye yardımcı olan şampuan yıpranmış saçlara ihtiyacı olan nem bakımını sağlar. Bu anlamda saçların daha canlı ve parlak görünmesine katkı sağlar. Phyto şampuan serisi içerisinde öne çıkan Phytocedrat şampuan ise yağlı saç ve kepek sorununun önüne geçmeye yardımcı olur. Saçtaki yağ dengesizliğini düzene sokmaya destek olan şampuan saç derisini kirlerden arındırmaya ve nem sağlamaya yardımcı olur.

Kepek sorununu en aza indirmeye yardımcı olan Phytosquam serisi özellikle koyu renk saçlarda daha belirgin olan saç derisi problemini gidermeye destek verir. Saç derisi problemi kimyasal içerikli ürünlerle giderilememekle beraber durumu daha ciddi bir boyuta da taşıyabilir. Bu nedenle bitkisel içerikle güçlendirilmiş olan Phytosquam saça doğal ve sağlıklı bir bakım uygulamaya imkân tanıyor.

İnce telli saçlara hacim kazandırması amacı ile formüle edilen Phytovolume şampuan ilk kullanımdan itibaren saçlarda %90’a varan canlılık görülebiliyor. Dolgun, hacimli ve parlak saçlar için ideal olan Phytovolume şampuan düzenli kullanımda saçlarda etkisini en iyi şekilde gösteriyor.

Phyto Saç Serumu

Saç bakımında belki de en önemli uygulamalardan bir tanesi serumlardır. Serumlar özellikle yoğun bir bakıma ihtiyaç duyanlar için oldukça idealdir. Phyto saç ihtiyacına yönelik seçilebilecek serumları hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Phytologist 15 saç serumu ise saç kayıplarına karşı etkili bir içeriğe sahiptir.

Saç kayıplarını en aza indirmeye yönelik geliştirilen Phyto serum bitkisel kök hücreleri ve formüller ile saçın beslenmesine katkı sağlar. Genetik sorunlar, çevresel faktörler ya da gebelik gibi durumlar karşısında saç kayıpları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Üstüne kimyasal içerikli şampuanlar kullanıldığında saç kayıpları çok daha vahim sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Phyto’nun özel olarak ürettiği Phytologist 15 serum bitkisel kök hücreleri sayesinde hem erkek hem de kadınlardaki saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olmaktadır.

Phyto Saç Boyası

İnsanlar normal saç renginden zamanla sıkılabiliyor ve bir değişiklik isteyebiliyor. Birbirinden farklı renkte sunulan saç boyaları insanlara saçlarında arzu ettikleri yeni tarzı sağlamaya yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra saçlarda ortaya çıkan beyazları kapama adına da saç boyaları sıklıkla tercih ediliyor.

Ancak yoğun kimyasal içeren saç boyaları saçta istenen rengi sağlasa bile hem saçlara hem de saçlı deriye zarar verebiliyor. Ürünlerinde doğal bileşenler kullanan Phyto markası ise bu konuda insanlara sunduğu saç boyaları ile sağlıklı bir saç görünümü için destek oluyor.

Phyto saç boyaları organik içeriğe sahip olduğundan saç dokusuna ya da cilde zarar vermeden kişilere arzu ettikleri saç rengini sağlıyor. Phyto saç boyaları tüm saç tipleri dikkate alınarak formüle edilmiştir. Bitkisel özlü formülü ile Phyto saç boyası saçı yıpratmadan, sertleştirmeden arzu edilen rengi sağlar.

Phyto saç boyası geniş bir renk skalası olduğundan her zevke hitap etmektedir. Bitkisel özler saçları güneşin zararlı etkilerine karşı da desteklemektedir. Saçları kökten uca homojen bir şekilde renklendiren Phyto saç boyası saçın tamamında aynı tonu sağlar.

Sık Sorulan Sorular

Phyto kimin

Phyto, ALES Groupe bünyesinde bulunan bir markadır. Kurucusu Patrick Ales’dir.

Phyto saç boyası fiyatı nedir

Phyto saç boyası fiyatları ürünün çeşidi ve miktarına göre farklılık göstermektedir.

Phyto saç serumu nasıl kullanılır

Saçı yıkadıktan sonra nemli haldeyken serum uygulanır. Tarakla saç taranarak yayılması sağlanır.

Phyto şampuan fiyatı nedir

Phyto şampuan fiyatları çeşidi ve miktarına göre farklılık gösterebilir.

Phyto ürünleri nerede satılır

Phyto saç bakım ürünlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Phyto
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun