Kozmela.com

SAÇ SPREYİ

Saç Spreyi kategorisinde 109 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Saç Spreyi Önerisi

Saç spreyleri, pek çok çeşidi ile saç tiplerine ve özelliklerine göre hazırlanmaktadır. Sabitleyici spreyler, tutuş gücüne göre hazırlanmaktadır. Tutuş gücünü, şişe üzerinde bulunan numaralardan anlayabilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirdikten sonra uzun süre kullanmak için güçlü tutuş özelliğine sahip saç spreylerinden birini tercih etmeniz önerilmektedir.
En çok kullanılan saç spreyi; John Frieda Frizz Ease Bukle Belirginleştirici Saç Spreyi 200ml ‘dir. Buklelerinizi belirginleştirmeye yardımcı olur ve saçlarınıza hacim kazandırır.
Aynı zamanda saç spreylerinin renkli seçenekleri de bulunmaktadır. Renkli saç spreyleri, boyalı saçlar için hazırlanmaktadır. Boyası gelen saçlar için kullanılabilir. Renkli yapısı ile beyazı gözüken saç diplerinizi kamufle etmenize yardımcıdır.
Bir diğer saç spreyi çeşidi ise deniz tuzu etkili olanlardır. Deniz tuzu etkili saç spreyleri, saçlarınızda denizden çıkmış, hafif dalgalı bir görünüm vermek için tasarlanmıştır. Yazın sahilde denizin etkisiyle dalgalanan saçlarınızı artık evinizde deniz tuzu spreyi ile kolayca şekillendirebilirsiniz.
Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?
Saç spreylerini, saçlarınızı şekillendirirken veya şekillendirdikten sonra sabitlemek için kullanabilirsiniz. Saçlarınıza 20cm uzaklıktan püskürterek uygulayabileceğiniz saç spreyleri, ürün çeşidine göre farklı uygulama şekilleri ile de uygulanabilmektedir. Nemli veya kuru saçlarınıza uygulama yapabilirsiniz. 
Tüm saç spreyi çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek, saçlarınızın ihtiyacı olan saç şekillendirici ürünü uygun fiyatlar ile tek tıkla satın alabilirsiniz.
 

Saç Spreyi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun