Kozmela.com

YVES SAİNT LAURENT

Yves Saint Laurent markasında 29 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Yves Saint Laurent

1962 yılında kurulmuş olan Yves Saint Laurent bugün dünyaca ünlü bir kozmetik markaları arasındadır. Tasarımcı Yves Saint Laurent ve ortağı Pierre Bergé tarafından kurulmuş olan kozmetik markası hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden yenilikçi ürünler sunmaktadır. Dünyaca ünlü bir isim haline gelmiş olan Laurent’in kariyeri 17 yaşında Christian Dior'a asistanlık yapma şansı yakalamasıyla başlamıştır. 21 yaşına geldiğinde ise Laurent markanın başındaki isimlerden bir tanesi haline gelmiştir. 1960-70’li yıllarda ise moda tasarımı denildiğinde ilk akıllara gelen isimlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. 

Yves Saint Laurent Parfüm Kadın

Markanın genel merkezi modanın kalbi Paris’tedir. Birbirinden etkileyici parfüm çeşitleri Paris’ten tüm dünyaya yayılmaktadır. Kişisel bakımın en önemli adımlarından bir tanesi olan parfümler kişisel olduğu için özeldir. Yves Saint Laurent hem erkek hem de kadınlara yönelik parfüm çeşitleri ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. 

Hem kadın hem de erkeklerin günlük yaşantılarında özel yeri bulunan parfümler, kişinin sadece cildinin güzel kokmasına yardımcı olmaz, aynı zamanda kişinin karakterini de yansıtır. Bu sebeple kişi parfüm alırken duyularını harekete geçiren ve kişiliğini, karakteristik özelliğini en iyi şekilde yansıtan ürünü tercih etmektedir. 

Parfümler hem gündelik yaşantıda hem de özel günlerde kullanılabilen kozmetik ürünlerdir. Parfümler amaca göre tercih edilebilir ve bu anlamda daha işlevsel hale getirilebilir. Örnek vermek gerekirse günlük kullanım için daha taze, fresh kokular tercih edilebilir. Bunun yanı sıra özel günler için tercih edilecek kokular nispeten daha ağır ve daha kalıcı seçilebilir. Parfümleri birbirinden ayıran özellik içeriğindeki özlerdir. Esans ve notalar parfümün karakteristik yapısını belirler. Bu anlamda Yves Saint Laurent parfüm çeşitleri içeriği bakımından birbirinden ayrılmaktadır.

Deodorantlar ise gün içerisinde ferah, temiz kalmak için son derece uygun ürünlerdir. Yves Saint Laurent deodorant çeşitleri içeriğindeki özel bileşenler sayesinde gün içerisinde terlemenin oluşturduğu kötü kokuları önlemek için son derece idealdir. Terlemeyi engellemeden sadece kötü kokuyu engellemeye yardımcı olan Yves Saint Laurent deodorant çeşitleri cilt yapısına uyumlu olarak üretilmektedir ve her zevke hitap edebilmektedir. 

Markanın parfüm ve deodorantları kadar makyaj ürünleri de kalitesi ile kadınların tercihi olmaktadır. Eyeliner, göz farı, göz kalemi, kapatıcı, maskara gibi kadınların en çok kullandığı makyaj ürünleri Yves Saint Laurent kalitesi ile kullanıcılara sunuluyor. Göz yapısını belirginleştirmeye yardımcı olan eyeliner çeşitleri kusursuz bir göz makyajının olmazsa olmazıdır. Markanın eyeliner çeşitleri özel tasarlanmış fırçaları ile rahat bir uygulama imkânı sunar. Yves Saint Laurent eyeliner çeşitleri amaca yönelik kalın ya da ince çizgi çekmeye yardımcı olur ve kusursuz bir göz makyajı görünümü sağlamaya imkân sağlar.

Kirpiklerin çok daha kalın, dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan rimel yani maskaralar ise yine göz makyajındaki en önemli uygulama adımlarından bir tanesidir. Kirpiklere anında etki ederek daha hacimli ve göz alıcı hale getirmeye yardımcı olan markanın maskara çeşitleri gün boyunca makyajın sabit kalmasına da olanak sağlıyor. Rimel yani maskaralar kullanım kolaylığı ile de öne çıkmaktadır. Kirpikleri daha belirgin hale getirmek 2 adımda mümkün olabilmektedir.   

Yves Saint Laurent Ruj Modelleri

Kadınlar için en önemli makyaj ürünlerinden bir tanesi de rujlardır. Rujlar dünden bugüne dudakları renklendirmenin yanı sıra estetik anlamda da güzel bir görünüm ortaya çıkartmakta ve genel makyajı tamamlamaktadırlar. Markanın rujları özel içerikleri sayesinde sadece renklendirmekle kalmaz, gün boyu kaçlı etkisini korur ve nemlendirme sağlar. Markanın ruj çeşitleri farklı renklerde sunulmaktadır ve her zevke hitap etmektedir. Yves Saint Laurent rujları besleyici içerikleri, kusursuz tonları ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Rujlar etkisini saatler boyunca göstermektedir. Bu sayede gün boyunca makyaj tazeleme gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Kendine güvenen, cesur kadınların tercihi olan Yves Saint Laurent ruj çeşitleri muhteşem parlaklığa sahip seçenekler sunmaktadır. Mat tonlardan hoşlananlar için ise yine markanın mat tonlardan oluşan ruj serilerine göz atmak yeterli olmaktadır. 

Makyaj yapan kadınların en büyük yardımcılarından bir tanesi de kapatıcılardır. Kapatıcılar yüz bölgesinde görünmesi istenmeyen bölgeleri en iyi şekilde kapatma üzerine formüle edilmiştir. Markanın sevilen kapatıcı çeşitleri cilt üzerindeki leke ya da ton dengesizliği gibi görünmesi istenmeyen yerleri en iyi şekilde kapatmaya yardımcıdır. Yves Saint Laurent kapatıcılar ile kusurlar çok kolay bir şekilde kapatılabilmektir. 

Markanın kapatıcı çeşitleri ayrıca kusursuz bir makyaj için uygun zemini hazırlamaya yardımcı olur. Bu sayede makyaj ürünlerini çok daha kolay ve pratik bir şekilde uygulamak mümkün olmaktadır. İster güne başlarken pürüzsüz bir cilt sağlama adına isterse makyaj öncesi hazırlık aşamasında olsun Yves Saint Laurent kapatıcı çeşitleri hedefe yönelik en iyi şekilde kullanım sağlar. İster yoğun bir makyajda ister daha hafif bir masajda markanın kapatıcıları etkisini göstermektedir. 

Markanın kapatıcı çeşitleri sadece bunlarla da kalmaz, ince çizgi ya da kırışık görünümlerini de en iyi şekilde kapatmaya yardımcı olur. Özellikle göz çevresinde oluşan ton dengesizlikleri, mor görünüm kapatıcı çeşitleri sayesinde en iyi şekilde kapatılmakta ve kusursuz, pürüzsüz bir görünüm sağlanabilmektedir. 

Göz çevresindeki izler, koyu görünüm ortadan kalktığında ve eşit bir görünüm sağlamak da mümkün olacaktır. Bu anlamda makyaj da kusursuz bir şekilde görünecektir. Günlük koşturma, stres, sağlık sorunları ciltte pek çok probleme neden olabiliyor. Bu sebeple ciltte canlılık sağlamak, pürüzsüz bir görünüm yakalamak için doğru ürün kullanılmalıdır. Yves Saint Laurent kapatıcı çeşitleri ciltte kusursuz bir kapamanın yanı sıra içeriğindeki özel bileşenler ile cildin beslenmesine de yardımcı olmaktadır. Bu anlamda cilt sağlığını da desteklemektedir.

Yves Saint Laurent Türkiye

Yves Saint Laurent krem, serum çeşitleri cildin beslenmesine en iyi şekilde katkı sağlamaktadır. Özellikle solgun, canlılığını yitirmiş ciltler için özel bileşenlerle güçlendirilmiş krem ve serumlar düzenli kullanımda etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı olan bu ürünler ciltteki kuruluğun giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda cildin nemlenmesine, aydınlık bir görünüme kavuşmasına da katkıda bulunuyor. 

Krem çeşitleri aynı zamanda masaj şeklinde uygulanırken kan akışının hızlanmasına da olanak tanıyor. Ölü hücrelerin deriden atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca ciltte yeni hücre oluşumunu da destekliyor. Bu sayede daha genç, aydınlık, pürüzsüz, bebeksi bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Yves Saint Laurent krem çeşitleri cilt tipine göre özel olarak formüle edilmektedir. Bu anlamda hem cilt tipi hem de cilt sorununa göre markanın ürünlerinden tercih edilebiliyor.  

Markanın serum çeşitleri ise ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yönelik geliştirilmektedir. Serum kullanımında dikkatli olunması gereken nokta düzenli kullanımdır. Özellikle 15-20 günlük periyotlarla düzenli bir şekilde kullanıldığında serumlar cilt üzerindeki etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Gözle görülen bir düzelme, kırışık ve kaza ayağında azalma için mutlaka Yves Saint Laurent serumun düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. 

Yves Saint Laurent krem ve serumları tek tek satın alınabileceği gibi setler şeklinde de alınabilmektedir. El, ayak ya da vücut için kullanılabilecek setler ayrıca birden fazla etkisi ile daha avantajlı olabiliyor. Set içerisinde tonik, krem ve serum gibi farklı hedeflere yönelik ürünler bir arada yer alabiliyor. Bu sayede farklı hedeflere yönelik ürünlere bir kerede kavuşmak ve daha etkili, kapsamlı bir cilt bakımı sağlamak mümkün olabiliyor. 

Markanın kadın, erkek parfüm, deodorant çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Bunun yanında kapatıcı, göz farı, göz kalemi, maskara, kapatıcı, nemlendirici gibi markanın diğer pek çok ürününü yakından inceleyerek ihtiyacınıza uygun olarak ürünü seçebilirsiniz. Yves Saint Laurent ürünleri en uygun ödeme koşulları ile Kozmela’da.

Yves Saint Laurent
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun