Kozmela.com

OYUNCAK VE KİTAP

Oyuncak ve Kitap kategorisinde 333 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Oyuncak ve Kitap Çeşitleri

Çocuklar için En Keyifli Oyun Zamanı !

Bebekler ve çocuklar için özenle hazırlanan oyuncak ve kitaplar, keyifli zaman geçirmeleri için en büyük araçtır. Eğitici ve öğretici oyuncaklar, bebeğinizin yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Kitaplar ise çocukların hayal güçlerinin gelişmesine yardımcıdır.

Oyuncak ve Kitap Seçimi

Bebeğinizin bulunduğu yaş aralığına uygun olarak hem oyuncak hem de kitap seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Belirli periyotlar ile yeni oyuncak ve kitaplarla yeni şeyler öğrenmesini destekleyebilirsiniz.

Play-Doh, Fisher-Price markalarının oyuncakları en çok tercih edilen ürünlerdendir. Son dönemde popüler olan ve çocukların oynamaktan en keyif aldığı ürünlerden bir tanesi de kinetik kumdur. Kinetik kum, kolayca şekillenen, sıktığınızda şekil alan bıraktığınızda ise şeklini kaybeden, kum içerikli bir üründür. Renkli ve renksiz olarak hazırlanan kinetik kum çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir, uygun fiyatlı ürünlerle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bebekler için hazırlanan ilk kitaplar, rakamları, hayvanları, sözcükleri öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Eğitici ve öğretici kitaplardan en çok tercih edileni, hareketli kitaplardır. Hareketli kitapların içerisinde çocukların hareket ettirebileceği alanlar bulunur. Bu sayede çocuğunuza kitabı okurken onun dikkatinin de kitap üzerinde toplanmasını ve eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Oyuncak Ve Kitap
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun