Kozmela.com

MUSTELA

Mustela markasında 48 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mustela Ürünleri

Anne ve bebek bakımında öncü markalardan bir tanesi olan Mustela, 60 yıldır sektörde çizgisi ile saygın bir yerde duran markalardan bir tanesidir. Fransa’da 1950’li yıllarda üretilmeye başlanan markanın ürünleri Expanscience Laboratuvarları tarafından geliştirilmektedir. Mustela şu anda dünyada 102 ülke genelinde ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. 2013 yılından itibaren ise ülkemizde çok daha geniş alanlarda alıcılarla buluşmaya başlamıştır.

Bebek bakımında kullanılacak olan ürünler özenle seçilmelidir. Çünkü bebek cildi son derece hassastır. Bunun bilincinde olan anneler bebekleri için özenli bir araştırma ile ürün seçerler. Bebek cildine uyumlu özellikle yenidoğan bebeklerde etkili ürünler anneler tarafından sıklıkla tercih edilirler. Mustela ise yenidoğan bebek bakımı ve cilt sorunlarına özel olarak geliştirdiği ürünler ile annelerin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

Kadınların hamilelik dönemini de kapsayarak yeni doğan ve diğer bebekler için kozmetik bakım ürünleri sunan Mustela özellikle bebeklerin pişik sorunu için geliştirdiği etkili ürünler ile adından söz ettirmektedir. Ürünlerinde %98’e varan doğal kökenli içerikler kullanılmaktadır. Mustela ürünleri ayrıca çevre dostudur. Doğal içeriklerle formüle edilen Mustela ürünleri olduğundan ne bebek ne de anne cildinde herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkartmıyor tam tersine doğal olduğundan en iyi şekilde desteklenmesini sağlıyor.

Mustela, dünya çapında yeni doğan bakımı için tüm ihtiyacı karşılayacak ürün yelpazesinde büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Hassas ve alerjik yapıdaki bebek cildine en iyi desteği vermeyi hedefliyor. Mustela ürünlerinde özellikle bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek hiçbir şekilde alkol ya da paraben kullanılmıyor. Bu tip katkı maddeleri özellikle bebek bakım ürünlerinde mutlaka uzak durulması gereken bileşenlerdir. Mustela tercih sebeplerinden bir tanesi de ürünlerinde sentetik madde kullanmamasıdır.

Mustela ürünleri yüksek kontrollü klinik testlerden geçirilmektedir. Bu anlamda bebeklerin güvenle kullanımına sunulmaktadır. Mustela ürün çeşitleri içerisinde bebekler için nemlendiriciler, hijyen ve banyo ürünleri, güneş korumaları, pişik kremleri, alkolsüz bebek kokuları yer alıyor. Mustela markası sadece bebekler değil annelerin de önemli ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler sunuyor. Bunlar arasında hamilelik döneminde oluşan çatlak kremleri, serum ve yağ gibi ürünler bulunuyor.

Hamilelik sürecinde anneye gerekli olan tüm bakım ürünlerini üreten Mustela bebek doğduktan sonra ise hem bebeğe hem de annenin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Mustela ürünleri en hassas ciltlerin bakımına dahi destek oluyor. Gebelik çatlaklarından pişik sorunlarına kadar pek çok farklı cilt sorunu için ürünlerinde gerekli katkıyı sağlıyor.

Dünya geneline bakıldığında her 5 bebekten birinin cildinin kuru olduğu görülmektedir. Mustela’anın sunduğu çok kuru ciltler için özel bakım kremleri anne ve bebek bakımında oldukça önemli bir yer tutuyor. Elbette sadece çok kuru ciltler için değil, normal ciltler için gerekli bakımı sağlayan ürünler zengin ürün yelpazesinde yer alıyor.

Mustela ürün serilerine detaylı olarak baktığımızda ise karşımıza anne bakımı, bebek şampuanları, bebek bakım setleri, bebek yağları, bebek ürünleri, güneş kremleri, çatlak kremleri, konak önleyici şampuanlar, nemlendiriciler, pişik kremleri gibi hem anne hem de bebeklerin ihtiyacını karşılayacak pek çok ürün görmek mümkündür.

Zengin çeşitliliği ve her tür cilde destek veren ürünleri ile öne çıkan Mustela hem annelerin hem de bebeklerin en büyük yardımcısıdır. Mustela cilt bakım ürünleri hem genel bakım hem de soruna yönelik ürünleri ile farklı ihtiyaçlara göre kullanılabiliyor. Mustela ürünleri genel anlamda cilt bakımı sağlarken ameliyat, kilo alma, hamilelik durumlarından ortaya çıkabilen gevşeme, sıkılık kaybı ve çatlak sorunlarının çözümüne yardımcı oluyor.

Mustela yağ seçenekleri cilt sıkılık kaybının önüne geçmeye yardımcı olurken daha canlı, diri bir görünüm elde etme adına destek verir. Mustela sunduğu nemlendirici çeşitleri ise hem kuru hem de yağlı cilde sahip olanlara gerekli nem desteğini sağlıyor. Daha nemli, daha dengeli bir cilt için bu ürünler genç bir cilt görünümü için katkı sağlıyor.

Günlük kullanıma uygun olan nemlendirici ve yağlar doğal içerikli olduğundan ciltte yan etkiye neden olmuyor. Düzenli kullanım ile ciltte gözle görülür bir canlılık, dirilik söz konusu oluyor.

Günlük olarak kullanabileceğiniz yağ ve nemlendiriciler, yan etkide bulunmamaları sayesinde size sağlıklı bir kullanım imkanı sunarken ilk günden itibaren gözle görülür bir etki sağlamalarıyla da fark yaratıyor.

Mustela Pişik Kremi

Bebeklerde en sık görülen cilt problemlerinden bir tanesi pişiktir. Pişik dediğimiz durum bezin yeterli derecede değiştirilmemesi ile ortaya çıkan deri tahrişidir. Aslında bu tahrişin ana nedeni idrardır. Mustela pişik krem çeşitleri ise bebekleri bu rahatsız durumdan kurtarmaya yardımcıdır. Mustela pişik kremleri organik içerikli olup pişik sorununun üstesinden gelmeye yardımcıdır. Çocuk bez bölgesine en iyi şekilde bakım sağlamaya yardımcı olur.

Hiçbir koruyucu madde içermeyen pişik kremi %98 doğal kökenli malzemelerle formüle edilmektedir. Cilt üzerine kolay bir şekilde uygulanan pişik kremi çeşitleri ciltte tüm gün süren hoş koku bırakır. Mustela pişik krem çeşitleri özellikle bebek bakım çantalarının eksilmeyen kullanışlı ürünlerinden bir tanesidir.

Mustela Bebek Şampuan

Bebeklerin hassas cildi için önemli olan bir diğer ürün ise köpük kıvamındaki yenidoğan şampuan çeşitleridir. Saç konakları, özellikle yeni doğan bebeklerde, saçlı deri üzerinde görülebiliyor. Kendiliğinden geçer ve bebeklere zarar verdiği söylenemez ancak anneleri tedirgin eden bir durumdur. Kafada pul pul görülen ve zamanlar dökülen deri parçaları şayet bebeğin popo kısmında ya da ağız içinde görülüyorsa uzman bir doktordan destek almak gerekebilir. Ancak bu durum sadece kafa derisi üzerinde görülüyor ise konak önleyici şampuan yeterli olacaktır.

Bebeğin cildinde keratin yeteri kadar oluşmadığından konaklar bir nevi koruma sağlar, bu iyi bir şeydir. Ancak pulların kalınlaşarak sarı renge dönüşmesi bebeğin hijyeni açısından sorun çıkarabilir. Mustela konak önleyici köpük şampuan 150 mg plastik şişelerde kolay bir kullanım sağlar. Mustela bebek şampuanı ayıklanmış avokado meyvesi özünün ağırlıkta olduğu bir üründür. Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Bebeklerin gözlerini yakmayan bir formüle sahiptir. Mustela bebek şampuanı nadir olsa da mantar oluşumlarının önüne geçme adına da kullanılabiliyor.

Mustela Masaj Yağı

Bebek masaj yağı bebeğin narin cildine uyumlu olarak geliştirilmiş olup cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Toplamda 110 miligramlık bir hacimdedir. Hafiftir ve hemen emilim gösterir. İçeriğinde avokado yağı, ayçiçeği yağı, narçiçeği yağı ve benzeri cilt için faydalı pek çok doğal yağ bulunmaktadır. İlk kullanımda bebeğin keyfini yerine getirecek bu yağ Mustela farkı ile sunulmaktadır.

Mustela Vücut Losyonu

Mustela Hydra Bebe Body Lotion ismi ile üretilen bu losyon su bazlı bir üründür. Son derece narin olan bebek cildini nemlendirmeye yardımcıdır. 300 mg’dır. Avokado bitkisel ekstre içerir. İçeriğinde cildi yumuşatmaya yardımcı shea yağı, nemlendirmeye yardımcı jojoba yağı bulunmaktadır. İçeriğindeki F vitamini ise ciltteki su dengesini sağlama adına destek verir.

Dermotolojik testlerden geçmiş olan losyonun %92 oranında bebek cildini nemlendirerek canlılık sağlamaya yardımcı olduğu ortaya konmuştur. Bu losyonun bir diğer özelliği ise sadece bebeklerin değil annelerin de kullanımına uygun olmasıdır. Anne cildinde bıraktığı olumlu etki nedeni ile hem bebeklere hem de annelere tavsiye edilmektedir.

Mustela Set

Mustela bebek bakımı için sunduğu ürünler daha kapsamlı bir kullanım adına set şeklinde de sunuluyor. Ebeveynler bebeğin ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerine bir kerede sahip olmak istiyorlar. Peki, bebek bakım seti içerisinde neler var? Bebekli annelerin sürekli yanlarında taşıdıkları bebek bakım çantası içerisinde bebeğin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler mevcuttur. Bu anlamda dışarı gezmeye çıkıldığında hem annenin hem de bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm ürünler bu çantada hazırdır. Mustela’nın annelerin işini kolaylaştırma adına sunduğu setler bu anlamda oldukça kullanışlıdır.

Bebek bakım çantalarında başta bebek bezi, biberon gibi temel malzemeler olmakla beraber daha pek çok önemli malzeme yer alır. Bu çanta her daim doludur ve her daim kurtarıcıdır. Mustela bebek bakım ürünleri ise bebek çantaları içerisinde her daim yerini alır.

Bebek bakım çantasını da içeren Mustela kapsamlı bir bebek bakım seti sunuyor. Mustela set içerisinde yenidoğan şampuanı, masaj yağı, pişik kremi, nemlendirici vücut losyonu gibi bebek için gereken birbirinden önemli ürün bulunuyor.

Her bebekli ailenin ihtiyacını karşılayan bu set temel bakım ürünlerini kapsamaktadır. Farklı fiyat aralıkları ile sunulan setler Mustela tarafından her bütçeye uygun olarak sunuluyor.

Mustela’nın bebek ve anne ürünlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir, karşılaştırma yapabilir ve dilediğiniz an tek bir tıklama ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında siparişinizi verebilirsiniz.

Mustela
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun