KİRPİK KIVIRICI

Kirpik Kıvırıcı

Daha kıvrık ve uzun kirpikler için kirpik kıvırıcı en önemli aksesuarınız olmaya aday!

Kirpikler kadınlar için oldukça önemlidir. Bakışımızı, gözlerimizi, göz rengimizi ortaya çıkarır. Uzun ve dolgun kirpikler bakışlarımızı önemli ölçüde güzelleştirir ve değiştirir. Her kadının hayali uzun ve kıvrık bir kirpiktir. Ancak istenilen kıvrık görüntüyü yakalamak maskaralar ile yeterli olmuyor. Bundan dolayı kirpik kıvırıcılar aksesuarları arasında önemli bir yer alıyor.

Makyajınızı tamamlarken kirpiklerinizi daha belirgin hale getirmek için önce kirpik kıvırıcı kullanabilirsiniz. Kirpik kıvırıcı kullanırken dikkat etmeniz gereken tek seferde tüm kirpiklerinizi kavramasıdır. Tek seferde tüm kirpiklerinizi kavrayarak kıvıran bir kirpik kıvırıcı ile yüksek performans elde edebilirsiniz.

Kirpik Kıvırıcılar Nasıl Kullanılır?

Gözleriniz açık şekildeyken kirpik kıvırıcınızı tüm kirpiklerinizi kavrayacak şekilde yerleştirin. Ardından kirpik makasını 4-5 kere açıp kapatarak kirpiklerinizi kıvırın. Makası kapattıktan sonra birkaç saniye bekleyip açarak uygulamanıza devam edebilirsiniz. Uygulama esnasında kirpik diplerinize çok yaklaşmamanız önerilir. Kirpik dibine fazla yaklaştığınızda kirpikleriniz dökülebilir. Unutmamanız gereken bir diğer nokta gözleriniz açıkken uygulamayı yapmanızdır.

Pek çok marka-ürün seçeneği arasında en çok tercih edilen kirpik kıvırıcı markası Promani’dir. Kirpiklerinizi tek seferde kavrayarak mükemmel performans sunar. İçerisinde bulunan silikon plastik sayesinde kirpiklerinize zarar vermeden hacim sağlar. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra rimelinizi uygulayarak etkileyici bakışlar elde edebilirsiniz.

 

 

Kirpik Kıvırıcı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun