KAPATICI - CONCEALER

Kapatıcı - Concealer kategorisinde 171 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

En İyi Kapatıcı Çeşitleri

Kapatıcılar ile kusursuz makyaj!

Göz altı, sivilce, cilt lekelerini kapatmak için kullanabileceğiniz kapatıcıların tüm çeşitlerini inceleyerek, tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kullanım ve ürün çeşidine göre pek çok kapatıcı çeşidi bulunmaktadır.

Likit Kapatıcı: En çok kullanılan kapatıcı çeşididir. Kullanım kolaylığı ve cilt ile hemen örtüşen yapısı ile kadınların en çok tercih ettiği makyaj ürünlerdendir.

Krem Kapatıcı: Compact ürün şeklinde hazırlanan krem yapıdaki kapatıcıları, makyaj süngeriniz yardımı ile cildinize kolayca uygulayabilirsiniz. Koyu ve daha belirgin cilt kusurları için kullanımı tavsiye edilen ürünlerdir. Likit kapatıcılara oranla daha yüksek kapatıcılık sağlar.

Stick Kapatıcı: Stick kapatıcılar daha nemli yapıya sahip özellikleri ile kuru cilt tipine sahip olanlar için önerilmektedir. Stick yapısı ile kolay uygulama imkânı sunar.

Ürün çeşidine karar verdikten sonra bir diğer önemli nokta kapatıcı renginizi seçmektir. Koyu renk kapatıcılar veya cildinize oranla seçeceğiniz daha açık tonlar makyajınızın bütünlüğünü bozacaktır. Doğru renk seçimini yapmak için el bileğinizin iç tarafına ürünü uygulayarak ten renginize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Kapatıcı Önerileri

Kapatıcı – concealer ürünleri arasında en çok tercih edilen markaların başında Maybelline, Flormar, Loral Paris, Essence vb. markalar gelmektedir.

Essence’ de ise en çok tercih edilen ürün Camouflage Matt Concealer – Mat kapatıcıdır.

Kapatıcınızı uygularken sünger veya fırça tercih edebilirsiniz. Göz altı kapatıcısı uygularken her zaman tampon hareketler ile uygulama yapmanız gerekmektedir. Sünger ile uygulama yaparken önemli bir püf noktası ise makyaj süngerinizin nemli olmasıdır. Uygulama yapmadan önce süngerinizi ıslatın ve sıkın. Hafif nemli bir sünger ile kapatıcınızı daha kolay uygulayabilirsiniz.

Kozmela’ da ki tüm kapatıcıları inceleyerek ten renginize ve cildinize uygun ürünü seçerek kolayca alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapatıcı - Concealer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun