Kozmela.com

KURU ŞAMPUAN

Kuru Şampuan kategorisinde 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Olaplex No 4D Kuru Şampuan 250ml Olaplex No 4D Kuru Şampuan 250ml 1490,00 TL 1043,00 TL %30
İNDİRİM
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo

Kuru Şampuan Önerileri

Saçların her zaman canlı ve temiz görünmesi istenir. Ama yoğun iş temposu ve hava kirliliği gibi faktörlerden dolayı saçlar kısa sürede aşırı yağlanıp ve cansız görünebilir. Yağlanma, saçlarda hacimsiz ve kötü bir görüntüye sebep olur. Hayatın yoğun temposunda kişiler kimi zaman duş almak için yeterli vakit bulunamayabilir. Fakat yağlı saçlarla okula, işe veya sosyal bir ortama gitmek kötü bir görüntüye sebep olur. Bu durumlarda kuru şampuan kısa sürede etkili sonuç sağlayarak kurtarıcı bir ürün oluyor. Suya ihtiyaç duyulmadan saçın daha temiz ve güzel kokmasına yardım eder. Duş almak için vakit olmadığında hızlı ve pratik çözüm sağlar.

Kuru Şampuanı Kimler Kullanabilir?

Kuru şampuan her yaştan kadın ve erkeğin kullanımı için uygundur. Tüm saç tipleri için rahatlıkla kullanılabilir. Yağlı saç problemi olanların yanı sıra, kepek sorunu yaşayanlarda sık sık kuru şampuanı tercih edebilir.  Kuru şampuan, zaman sıkıntısı yaşayan, acele işi olan ama duş almak veya saçlarını yıkamak için zaman bulamayan herkesin temiz ve hacimli saçlara kavuşmasına yardımcı olur.

Kuru Şampuanlar Ne İşe Yarar?

Saçta biriken yağ kötü bir görünüme sebep olabilir. Saçlar yağlıyken daha basık olur ve şekil vermesi zorlaşır. Kuru şampuanlar saçtaki yağı emerek temiz bir görünüm sağlar. Saçlar yağdan arındığında daha temiz ve hacimli görünür. Saçların şekil alması daha kolay olur.

Saçlar temiz olsa bile okulda, işte veya sosyal hayatımızda hava kirliliği ve yemek kokusu gibi şeyler saça siner ve saçta kötü bir kokuya neden olur. Kuru şampuan çeşit çeşit koku seçenekleri ile saçtaki yağı arındırmanın yanında, saçların ferah ve hoş kokmasına yardımcı olur.

Kuru şampuanlar temizleme işlevinin haricinde saçın daha hacimli görünmesi veya daha kolay şekil verilmesi için kullanılmaktadır. Saçların kabarmasını önlemeye yardım eder.

Neden Kuru Şampuan Kullanmalı?

Saçlar kadınların ve erkeklerin en önem verdikleri aksesuarlarından biridir. Saçların her zaman temiz ve güzel görünmesine dikkat edilir. Fakat saçlar dönemsel olarak veya saç tipine göre kısa sürede yağlanabilir. Saçların yağlı olması pis bir görüntünün yanı sıra, saçlara şekil vermeyi zorlaştırır ve saçlarda basık bir görüntüye sebep olur. Saçları çok sık şampuanla yıkamak saç dersine zarar verebilir. Saçlarda kepeklenme ve kurumaya neden olabilir. Kuru şampuan ile saçları su ile yıkamadan hem çok kısa sürede hem de pratik bir şekilde yağlardan ve kötü kokudan arındırmak mümkün.

Nasıl Kullanılır?

Kuru şampuanları kullanmak oldukça pratiktir. Suya ihtiyaç duymadan kısa sürede saçları yağdan arındırmaya yardımcı olur. Kullanımdan önce saçlar taranmalıdır. Saçların karışık olması topaklanmaya neden olabilir. Çalkalandıktan sonra saç diplerine yaklaşık 30 cm uzaklıktan sıkılmalıdır. Daha sonra saç diplerine masaj yaparak dağıtılmalıdır. Tüm bu işlemlerden sonra saça istenilen şekil verilebilir.

Batiste Kuru Şampuan

Batiste kuru şampuan içeriğindeki pirinç nişastası ile saç gözeneklerini tıkmadan saç diplerinde biriken fazla yağın giderilmesine destek olur. Saçta biriken fazla yağın giderilmesinin yanı sıra sönük saçlara hacim ve fresh bir görünüm kazandırır. Çok amaçlı kullanım için uygun olan Batiste her saç rengi ve yapısı için uygundur. Birçok koku alternatifi ile kullanıcılara hoş bir koku deneyimi yaşatır.

Loreal Paris Magic Kuru Şampuan

İnce pirinç tozundan formüle edilen Loreal Paris Magic saçlardaki yağı emer ve saça hacim vermeye yardımcı olur. Gül bahçesi, tatlı bahar, yağmur ormanları, tropikal dalga ve ferah esinti gibi birçok çeşidi ile kullanıcılara farklı koku deneyimleri sunar. Loreal Paris Magic suya ihtiyaç duymadan kısa sürede saçlara temiz bir görünüm kazandırır.

Urban Care Tropical Paradise Jungle Kuru Şampuan

Urban Care Tropical Paradise kuru şampuan içeriğindeki UV filtresi ve keratin komplex saçları korumaya yardım eder. Tropik meyve ve çiçek kokularından oluşan kuru şampuan saçlardaki yağı anında emerek dolgun ve hacimli bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Urban Care Tropical Paradise kullanıldığında yeni yıkanmış saç ferahlığı deneyimi yaşatır.

Morfose Kuru Şampuan Temizleyici ve Arındırıcı

Morfose kuru şampuan içerisinde bulunan hyalüronik asit saçın nem dengesini korumaya destek olur. Suya ihtiyaç duymadan saçların temiz görünmesine yardım eder.

Got2b Limon Tazeliği Kuru Şampuan

Uzun süre kalıcı olan limon tazeliği kokusu gün boyu ferah hissettirmeye yardımcı olur. Saçlardaki yağı emmeye yardımcı olurken beyaz kalıntı bırakmaz.

Milk Shake Lifestyling Dry Shampoo Kuru Şampuan

Milk Shake Lifestyling Dry Shampoo ekstra hafif yapısı ile saçta ağırlık yapmaz. Saçları temizlemeye yardım eder ve hoş bir koku sağlar.

Love Beauty and Planet Hacim Veren Kuru Şampuan

İçeriğinde mimoza çiçeği ve Hindistan cevizi suyu bulunan Love Beauty and Planet saçların güçlü ve hacimli görünmesine yardımcı olur.

Bebak Biotin Collagen Kuru Şampuan

Kadın ve erkek kullanımı için uygun olan Bebak Biotin Collagen ince telli saçlar için idealdir. İçeriğinde bulunan keratin ve ipek protein saçlara bakım yapmaya yardımcı olur. Yağlanmış saçlara hacim vererek daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

Kuru Şampuan
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun