KURU ŞAMPUAN

Kuru Şampuan kategorisinde 56 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Got2b Rockinit Kuru Şampuan 200 ml Got2b Rockinit Kuru Şampuan 200 ml 45,90 TL 20,66 TL %55
İNDİRİM
Sepete Ekle

Kuru Şampuan Önerileri

Günlük hayatın yoğunluğu içinde kullananların vazgeçemediği kuru şampuanlar, yağlanan saçlarınızda fresh ve canlı bir görünüm elde etmenize yardımcıdır. 
Yağlanan saçlardaki fazla yağı emerek saçlarınızın hacim kazanmasına destekçidir. Kozmela’da uygun fiyatlı kuru şampuan çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz.
Kuru Şampuan Çeşitleri
Pek çok çeşidi bulunan kuru şampuanların, en çok tercih edileni Batiste XXL Volume Dry Shampoo – Hacim Kazandıran Kuru Şampuan 200ml‘dir. Saçlarınızda yağı emerken aynı zamanda hacim kazandırarak saçlarınızda canlı bir görünüm sağlar.
Kuru şampuanların bir diğer çeşidi renkli olarak hazırlananlardır. Renkli formda hazırlanan kuru şampuanlar, boyalı saç tipleri için hazırlanmıştır. Saç diplerine uygulayacağınız ürün ile hem saçlarınızın canlı görünmesini sağlayabilir hem de saç diplerinize renk takviyesinde bulunabilirsiniz. Özellikle dip boyası gelen saçlar için oldukça kurtarıcıdır. Sarı, kahverengi ve siyah olmak üzere temel saç renkleri için hazırlanmış çeşitleri bulunur.
Kuru şampuanların kullanımı da oldukça pratik ve basittir. Sprey formda hazırlanan ürünleri, saçlarınıza 20-30 cm uzaklıktan püskürterek uygulayabilirsiniz. Kullanmaya başlamadan önce şişeyi çalkalamayı unutmayın. Saçlarınızı 4 farklı bölüme ayırın. Ürünü uygulayın ve saç diplerinize masaj yapın. Saçlarınızın canlanmasını ve hoş bir kokuya sahip olmasını sağlayın.

Kuru Şampuan
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun