Filtrele

KURU ŞAMPUAN

Kuru Şampuan Önerileri

Günlük hayatının rutininde zaman zaman unutulan saçlar için hazırlanmış en pratik saç bakım ürünü kuru şampuanlar ile kısa sürede saçlarınızı canlandırabilir, eski haline döndürebilirsiniz. Saçlar her kadın için oldukça önemlidir ve aynı zamanda tarzınızı tamamlayan en önemli aksesuardır. Acil toplantılara, aniden gelen randevu taleplerine hazırlıksız yakalanmamak için kuru şampuanlar her zaman yanınızda!

Kuru şampuanların birçok çeşidi bulunmaktadır. Ekstra hacim, renk vb. özellikler ile formüle edilen kuru şampuan çeşitleri en çok tercih edilenlerdendir. Renkli kuru şampuanlar ile saçlarınızı canlandırırken aynı zamanda saç diplerinizdeki beyazları da kolayca kapatabilirsiniz. Meyve ve çiçek özleri ile geliştirilen kuru şampuanlar saçlarınızda hoş bir koku da sağlayacaktır.

Seyahat boy seçenekleri de bulunan ürünleri çantanızda veya seyahatlerinizde kolayca yanınızda taşıyarak her an ürün kullanım rahatlığını elde edebilirsiniz.

Kuru Şampuan Kullanımı

Kuru şampuanların kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Öncelikle yapmanız gereken saçlarınızı bölümlere ayırmak olacaktır. Kuru şampuanınızı kullanmaya başlamadan önce şişeyi mutlaka çalkalayın. Daha sonra 30cm uzaklıktan saç diplerinize ürünü püskürterek uygulayın. Tüm saçınıza ürünü uyguladıktan sonra saç diplerinize masaj yaparak ürünü yedirin ve saçlarınızı şekillendirin.

En çok tercih edilen ve önerilen kuru şampuan markaları Batiste, Klorane ve Urban Care’ dir. Batiste Orginal kuru şampuan ve Urban Care Renkli şampuan kuru şampuan kullananların en çok önerdiği iki üründür. Siz de saçınıza uygun ürünü kolayca seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.