Filtrele

TONİK

Caudalie Vinosource Cilt Bakım Seti Caudalie Vinosource Cilt Bakım Seti 197,80 TL 118,68 TL %40
İNDİRİM
Sepete Ekle

Tonik

Günlük cilt temizliğinin son adımı olan tonik olmazsa olmaz arındırıcı bakım ürünlerindendir. Her cilt tipine ve ihtiyacına yönelik yüz toniklerini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Çevresel faktörlerden en çok etkilenen cilt tipi hassas cilttir. Hassas ciltlerin savunması diğer cilt yapılarına göre daha düşüktür. Soğuk hava şartları , çevre kirliliği , kullanılan kozmetik içerikler hassasiyeti daha da arttırabilir. Bu sebeple doğal tonikler tercih edilmelidir. İçeriğinde sağlığa zararlı kimyasal, alkol, sls, paraben vb. barındırmayan doğal tonik seçenekleri arasında Burt’s Bees ürünleri örnek gösterilebilir.

Yağlı ve karma ciltlerde ise yaygın olarak görülen geniş gözenek problemi için gözenek sıkılaştırıcı tonik kullanılmalıdır. Cilt yüzeyindeki yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizler ve t bölgesindeki (alın,burun,çene) parlamayı kontrol altına alarak gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Cildinizi temizlerken anti aging etki yaratmak ister misiniz? O zaman sıkılaştırıcı tonik çeşitleri de tam da size göre! Cildinizin derinlemesine temizliğini sağlarken elastikiyeti de desteklemenize yardımcı olur. Böylece kullanmış olduğunuz yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin etkinliğini arttırarak daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Sizde ihtiyaç duyduğunuz cilt toniği çeşitlerini Kozmela’dan seçerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Tonik